Hellenic Sailing Federation

Αθλητές -> Διακρίσεις -> Παγκόσμια Πρωταθλήματα

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Διακρίσεις Αθλητών ανα Κατηγορία

     

    Παγκόσμια Πρωταθλήματα

     

    Α/Α ΟNOMATEΠΩΝΥΜΟ ΚΛΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΤΟΣ ΤΟΠΟΣ
    297 ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ RS:X YOUTH 1 2016 ΚΥΠΡΟΣ
    296 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO293 YOUTH 2 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    295 ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ TECHNO293 YOUTH 3 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    295 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    294 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    293 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 3 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    292 ΜΠΑΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 3 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    291 ΤΑΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 5 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    290 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 5 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    289 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FINN ΑΝΔΡΩΝ 6 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    288 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ ΣΟΥΖΑΝΑ 420 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    287 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 420 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    286 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ 420 U17 1 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    ΤΑΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 420 U17 1 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    284 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER 4.7 U17 1 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    283 ΜΟΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ LASER 4.7 U16 1 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    282 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LASER RDL ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    281 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΡΙΣ 420 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    280 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 420 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    279 ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 470 JUNIOR 3 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    278 ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΙΛΙΝΑ 470 JUNIOR 3 2016 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    277 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TORNADO OPEN 1 2015 ΓΑΛΛΙΑ
    276 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO OPEN 1 2015 ΓΑΛΛΙΑ
    275 ΤΑΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO OPEN 3 2015 ΓΑΛΛΙΑ
    274 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛ. TORNADO OPEN 3 2015 ΓΑΛΛΙΑ
    273 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO 293 U15 1 2015 ΙΤΑΛΙΑ
    272 ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΙΛΙΝΑ 470 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 2015 ΕΛΛΑΔΑ
    271 ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 470 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2 2015 ΕΛΛΑΔΑ
    270 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 420 U17 2 2015 ΙΑΠΩΝΙΑ
    269 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 420 U17 2 2015 ΙΑΠΩΝΙΑ
    268 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 420 OPEN 4 2015 ΙΑΠΩΝΙΑ
    267 ΜΠΑΤΣΗΣ ΕΠΑΜ.-ΟΡΕΣΤΗΣ 420 OPEN 4 2015 ΙΑΠΩΝΙΑ
    266 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER 4.7 U16 4 2015 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    265 ΚΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ TECHNO 293 U15 2015 ΙΤΑΛΙΑ
    264 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OPTIMIST Παίδων 3 2014 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
    263 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ TECHNO 293 U15 3 2014 ΓΑΛΛΙΑ
    262 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO 293 U15 5 2014 ΓΑΛΛΙΑ
    261 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LASER 4.7 U16 2 2014 ΙΑΠΩΝΙΑ
    260 ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ LASER 4.7 U16 3 2014 ΙΑΠΩΝΙΑ
    259 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 420 Γυναικών 3 2014 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    258 ΠΑΚΑΤΣΙΑ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 420 Γυναικών 5 2014 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    257 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO Ανδρών 1 2014 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    256 ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΣΣΑ ΑΝΝΑ 470 Νεανίδων 4 2014 ΙΤΑΛΙΑ
    255 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ RS:X Αγοριών 6 2014 ΙΣΠΑΝΙΑ
    254 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ανδρών 3 2014 ΙΣΠΑΝΙΑ
    253 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ OPTIMIST Αγοριών 5 2013 ΙΤΑΛΙΑ
    252 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO Ανδρών 2 2013 ΑΥΣΤΡΙΑ
    251 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΑΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO Ανδρών 3 2013 ΑΥΣΤΡΙΑ
    250 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LASER STD U15 3 2013 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    249 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ανδρών 3 2013 ΓΑΛΛΙΑ
    248 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FINN Ανδρών 8  
    247 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 420 ΝΕΩΝ 8 2013 ΙΣΠΑΝΙΑ
    246 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X Ανδρών 3 2013 ΒΡΑΖΙΛΙΑ
    245 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X Ανδρών 5 2012 ΙΣΠΑΝΙΑ
    244 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ανδρών 7 2012 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    243 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ανδρών 7 2011 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    242 ΚΟΥΝΑΣ ΦΑΙΔΩΝ 470 νέων 8 2011 ΟΛΑΝΔΙΑ
    241 ΤΣΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 470 νέων 8 2011 ΟΛΑΝΔΙΑ
    240 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 470 νέων 5 2011 ΟΛΑΝΔΙΑ
    239 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 470 νέων 5 2011 ΟΛΑΝΔΙΑ
    238 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LASER RDL U 17 6 2011 ΓΑΛΛΙΑ
    237 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2011 ΣΟΥΗΔΙΑ
    236 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2011 ΣΟΥΗΔΙΑ
    235 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LASER 4.7 U 16 3 2011 ΑΜΕΡΙΚΗ
    234 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΑΚΙΔΗ LASER 4.7 U16 2 2011 ΑΜΕΡΙΚΗ
    233 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ανδρών 7 2011 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    232 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ανδρών 7 2011 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    231 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X Ανδρών 7 2011 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    230 ΜΠΕΓΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LASER RDL Εφήβων 3 2010 ΜΕΓ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ
    229 ΜΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ FINN νέων 2 2010 ΑΜΕΡΙΚΗ
    228 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ανδρών 5 2010 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    227 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ανδρών 5 2010 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    226 ΦΛΩΡΕΝΤΙΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ LASER 4,7 ΠΑΙΔΩΝ 3 2010 ΤΑΙΛΑΝΔΗ
    225 ΦΑΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ LASER 4,7 Κορασίδων 1 2010 ΤΑΙΛΑΝΔΗ
    224 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ SONAR OPEN 6 2010 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    223 ΑΛΕΞΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ SONAR OPEN 6 2010 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    222 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER STD MASTERS 2 2010 ΜΕΓ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ
    221 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER STD MASTERS 1 2009 ΚΑΝΑΔΑΣ
    220 ΝΟΤΑΡΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ SONAR OPEN 6 2010 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    219 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ SONAR OPEN 3 2009 ΕΛΛΑΔΑ
    218 ΑΛΕΞΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ SONAR OPEN 3 2009 ΕΛΛΑΔΑ
    217 ΝΟΤΑΡΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ SONAR OPEN 3 2009 ΕΛΛΑΔΑ
    216 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ LASER RADIAL Εφήβων 6 2009 ΙΑΠΩΝΙΑ
    215 ΤΣΙΜΠΟΥΚΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 420 Ανδρών 1 2009 ΙΤΑΛΙΑ
    214 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X Ανδρών 5 2009 ΑΓΓΛΙΑ
    213 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO Ανδρών 3 2009 ΙΤΑΛΙΑ
    212 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO Ανδρών 3 2009 ΙΤΑΛΙΑ
    211 ΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 420 Ανδρών 1 2009 ΙΤΑΛΙΑ
    210 ΣΑΡΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ OPTIMIST Κορασίδων 5 2009 ΒΡΑΖΙΛΙΑ
    209 ΝΕΟΚΛΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 470 Ν. Ανδρών 6 2009 ΕΛΛΑΔΑ
    208 ΤΣΑΝΓΚ ΟΡΕΣΤΗΣ 470 Ν. Ανδρών 6 2009 ΕΛΛΑΔΑ
    207 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ RS:X Ν. Ανδρών U17 3 2009 ΤΟΥΡΚΙΑ
    206 ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ RS:X Ν. Γυναικών U17 3 2009 ΤΟΥΡΚΙΑ
    205 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΝΑ LASER RDL νεανίδων 4 2009 ΙΑΠΩΝΙΑ
    204 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LASER RDL Ανδρών 7 2009 ΙΑΠΩΝΙΑ
    203 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ RACEBOARD MASTERS 1 2009 ΑΓΓΛΙΑ
    202 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΛΑΙΟΣ 420 Ανδρών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    201 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣ ΜΙΤΑΚΗΣ 420 Ανδρών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    200 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΪΤΑΤΖΙΔΟΥ 420 Γυναικών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    199 ΣΟΦΙΑ ΚΑΪΤΑΤΖΙΔΟΥ 420 Γυναικών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    198 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ 420 Ανδρών 2 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    197 ΑΚΥΛΑΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ 420 Ανδρών 2 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    196 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΥΡΑΝΑΚΟΥ 420 Γυναικών 3 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    195 ΕΛΕΝΑ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗ 420 Γυναικών 3 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΓΙΝΑΔΗΣ 470 Ν.Ανδρών 7 2008 ΠΟΛΩΝΙΑ
    193 ΤΙΜΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 470 Ν.Ανδρών 7 2008 ΠΟΛΩΝΙΑ
    192 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 8 2008 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    191 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΟΧΩΛΗΣ LASER 4.7 Εφήβων 5 2008 ΚΡΟΑΤΙΑ
    190 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΘΗ 470 Νέων Γυναικών 1 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    189 ΤΣΙΓΑΡΙΔΗ ΟΛΓΑ 470 Νέων Γυναικών 1 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    188 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.Ανδρών 2 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    187 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΤΑΚΗΣ 470 Ν.Ανδρών 2 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    186 ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 470 Νέων Γυναικών 6 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    185 ΚΟΛΥΔΑ ΘΕΟΧΑΪΝΤΗ 470 Νέων Γυναικών 6 2007 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    184 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 5 2007 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    183 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ LASER 4.7 Εφήβων 6 2007 ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
    182 ΨΩΜΑ ΑΝΤΩΝΙΑ LASER 4.7 νεανίδων 8 2007 ΝΟΤΙΑ ΑΦΡΙΚΗ
    181 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LASER RDL Ν.Ανδρών 2 2007 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    180 ΤΣΙΜΠΟΥΚΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ OPTIMIST παιδων 6 2007 ΙΤΑΛΙΑ
    179 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ OPTIMIST παιδων 8 2007 ΙΤΑΛΙΑ
    178 ΔΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ RS:X Νέων Γυναικών 5 2007 ΠΟΛΩΝΙΑ
    177 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RS:X Νέων Γυναικών 6 2007 ΠΟΛΩΝΙΑ
    176 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ RS:X Νέων Γυναικών 8 2007 ΠΟΛΩΝΙΑ
    175 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ TORNADO Ανδρών 7 2007 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    174 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ TORNADO Ανδρών 7 2007 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    173 ΚΟΥΤΣΟΓΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 420 Γυναικών 4 2006 ΙΣΠΑΝΙΑ
    172 ΚΟΦΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 420 Γυναικών 4 2006 ΙΣΠΑΝΙΑ
    171 ΤΑΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 470 Master 1 2006 ΕΛΛΑΔΑ
    170 ΠΡΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 470 Master 1 2006 ΕΛΛΑΔΑ
    169 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.Ανδρών 4 2006 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    168 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 470 Ν.Ανδρών 4 2006 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    167 ΠΑΧΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 49ER Aνδρων 2 2006 ΓΑΛΛΙΑ
    166 ΣΙΟΥΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 49ER Aνδρων 2 2006 ΓΑΛΛΙΑ
    165 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Aνδρων 2 2006 ΚΡΟΑΤΙΑ
    164 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ LASER 4.7 Εφήβων 8 2006 ΓΑΛΛΙΑ
    163 ΜΑΤΖΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ LASER RDL Γυναικών 8 2006 ΑΥΣΤΡΙΑ
    162 ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LIGHTNING Εφήβων 2 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    161 ΒΛΑΧΟΣ ΤΙΜΟΣ LIGHTNING Εφήβων 2 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    160 ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ LIGHTNING Εφήβων 2 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    159 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ LIGHTNING Εφήβων 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    158 ΚΟΥΝΑΣ ΦΑΙΔΩΝ LIGHTNING Εφήβων 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    157 ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΕΜΗΣ LIGHTNING Εφήβων 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    156 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ LIGHTNING Εφήβων 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    155 ΜΕΣΙΚΛΗ ΜΑΡΙΑ LIGHTNING Εφήβων 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    154 ΓΟΛΙΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ LIGHTNING Εφήβων 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    153 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ RSX Ανδρών 5 2006 ΑΥΣΤΡΙΑ
    152 ΔΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ RSX ISAF νεανίδων 6 2006 ΑΓΓΛΙΑ
    151 ΦΡΑΪ ΑΝΤΩΝΙΑ RSX Γυναικών 8 2006 ΑΥΣΤΡΙΑ
    150 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO Ανδρών 4 2006 ΒΡΑΖΙΛΙΑ
    149 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 470 Ν.Ανδρών 2ος 2005 ΡΩΣΙΑ
    148 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.Ανδρών 2ος 2005 ΡΩΣΙΑ
    147 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Aνδρων 2ος 2005 ΜΟΣΧΑ
    146 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ανδρών 8ος 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    145 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO Ανδρών 7ος 2005 ΓΑΛΛΙΑ
    144 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TORNADO Ανδρών 7ος 2005 ΓΑΛΛΙΑ
    143 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ν.Ανδρών 2ος 2004 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    142 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ MISTRAL νεανίδων 2004 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    141 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470 Γυναικών 2003 ΙΣΠΑΝΙΑ
    140 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470 Γυναικών 2003 ΙΣΠΑΝΙΑ
    139 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL Ανδρών 2ος 2003 ΙΣΠΑΝΙΑ
    138 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Εφήβων 3ος 2003 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    137 ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ OPTIMIST   2003 ΚΑΝΑΡΙΑ
    136 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 420 Γυναικών 2002 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    135 ΜΗΛΑΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 420 Γυναικών 2002 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    134 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470 Γυναικών 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    133 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470 Γυναικών 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    132 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 470 Ν.Ανδρών 1ος 2002 ΒΕΛΓΙΟ
    131 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ν.Ανδρών 1ος 2002 ΒΕΛΓΙΟ
    130 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470 Ανδρών 2ος 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    129 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ανδρών 2ος 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    128 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 3ος 2002 ΕΛΛΑΔΑ
    127 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER ISAF Ανδρών 3ος 2002 ΓΑΛΛΙΑ
    126 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LIGHTNING Εφήβων 4ος 2002 ΗΠΑ
    125 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ LIGHTNING Εφήβων 4ος 2002 ΗΠΑ
    124 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ LIGHTNING Εφήβων 4ος 2002 ΗΠΑ
    123 ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ LIGHTNING Εφήβων 2002 ΗΠΑ
    122 ΓΡΑΠΑΣ ΗΛΙΑΣ LIGHTNING Εφήβων 5ος 2002 ΗΠΑ
    121 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LIGHTNING Εφήβων 5ος 2002 ΗΠΑ
    120 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL ISAF Εφήβων 2ος 2002 ΚΑΝΑΔΑΣ
    119 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL Ανδρών 4ος 2002 ΤΑΥΛΑΝΔΗ
    118 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 420 Γυναικών 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    117 ΣΑΜΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 420 Γυναικών 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    116 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 420 ISAF νεανίδων 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    115 ΣΑΜΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 420 ISAF νεανίδων 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    114 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 420 ISAF Εφήβων 7ος 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    113 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 420 ISAF Εφήβων 7ος 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    112 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   2001 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
    111 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   2001 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
    110 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 470 Ν.Ανδρών 1ος 2001 ΤΟΥΡΚΙΑ
    109 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ν.Ανδρών 1ος 2001 ΤΟΥΡΚΙΑ
    108 ΛΕΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 470 Ν.Ανδρών 5ος 2001 ΤΟΥΡΚΙΑ
    107 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ν.Ανδρών 5ος 2001 ΤΟΥΡΚΙΑ
    106 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN  Aνδρων 3ος 2001 ΗΠΑ
    105 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ LASER RDL νέων 2ος 2001 ΙΣΠΑΝΙΑ
    104 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΙΖΟΣ LASER RDL νέων 2001 ΙΣΠΑΝΙΑ
    103 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   1ος 2001 ΕΛΛΑΔΑ
    102 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL ISAF Εφήβων 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    101 ΠΡΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MISTRAL Εφήβων 4ος 2001 ΤΑΥΛΑΝΔΗ
    100 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΜISTRAL Ν.Ανδρών 3ος 2001 ΤΑΥΛΑΝΔΗ
    99 KAMΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 420 ISAF Εφήβων 2000 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    98 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 420 Γυναικών 2000 ΓΑΛΛΙΑ
    97 ΔΑΝΕΖΗ ΑΛΤΑΝΗ 420 Γυναικών 2000 ΓΑΛΛΙΑ
    96 ΣΙΟΥΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 420 ISAF Εφήβων 2000 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    95 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 420 Ανδρών 3ος 2000 ΓΑΛΛΙΑ
    94 ΜΗΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 420 Ανδρών 3ος 2000 ΓΑΛΛΙΑ
    93 ΜΗΛΑΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 420 ISAF νεανίδων 2000 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    92 ΚΑΦΤΖΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 420 ISAF νεανίδων 2000 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
    91 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   2000 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    90 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   2000 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    89 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   5ος 2000 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    88 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   5ος 2000 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    87 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FINN νέων 1ος 2000 ΑΓΓΛΙΑ
    86 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN    3ος 2000 ΑΓΓΛΙΑ
    85 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER RDL Ανδρών 2000 ΤΟΥΡΚΙΑ
    84 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER RDL Ανδρών 3ος 2000 ΤΟΥΡΚΙΑ
    83 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER RDL Εφήβων 4ος 2000 ΤΟΥΡΚΙΑ
    82 ΣΙΟΥΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LIGHTNING Εφήβων 1ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    81 ΠΑΤΕΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LIGHTNING Εφήβων 1ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    80 ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ LIGHTNING Εφήβων 1ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    79 ΦΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    78 ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    77 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    76 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ LIGHTNING Εφήβων 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    75 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΜΑΡΙΑ LIGHTNING Εφήβων 8ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    74 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ LIGHTNING Εφήβων 8ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    73 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   1ος 2000 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
    72 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MISTRAL Εφήβων 7ος 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    71 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 420 Γυναικών 1999 ΕΛΛΑΔΑ
    70 ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 420 Γυναικών 1999 ΕΛΛΑΔΑ
    69 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER RDL Ανδρών 1999 ΓΑΛΛΙΑ
    68 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ LASER νεανίδων 1999 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    67 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER RDL Ανδρών 5ος 1999 ΓΑΛΛΙΑ
    66 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑ   1999 ΒΕΛΓΙΟ
    65 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 420 Γυναικών 1998 ΕΛΛΑΔΑ
    64 ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 420 Γυναικών 1998 ΕΛΛΑΔΑ
    63 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470 ISAF Γυναικών 1998 ΝΤΟΥΜΠΑΙ
    62 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470 ISAF Γυναικών 1998 ΝΤΟΥΜΠΑΙ
    61 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   1998 ΙΣΠΑΝΙΑ
    60 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   1998 ΙΣΠΑΝΙΑ
    59 ΠΑΧΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 470   8ος 1998 ΝΤΟΥΜΠΑΙ
    58 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 470   8ος 1998 ΝΤΟΥΜΠΑΙ
    57 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN   5ος 1998 ΕΛΛΑΔΑ
    56 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER RDL νέων 2ος 1998 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    55 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER RDL Ανδρών 2ος 1998 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    54 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER RDL Ανδρών 3ος 1998 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    53 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 1998 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ
    52 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 1998 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ
    51 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ LIGHTNING Εφήβων 2ος 1998 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ
    50 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   1ος 1996 ΙΣΡΑΗΛ
    49 ΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ STAR   8ος 1996 ΙΤΑΛΙΑ
    48 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ STAR   8ος 1996 ΙΤΑΛΙΑ
    47 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   1ος 1995 ΚΑΝΑΔΑΣ
    46 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   1ος 1995 ΚΑΝΑΔΑΣ
    45 ΠΑΧΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 470   6ος 1995 ΚΑΝΑΔΑΣ
    44 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 470   6ος 1995 ΚΑΝΑΔΑΣ
    43 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   2ος 1995 Ν.ΑΦΡΙΚΗ
    42 ΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ STAR   8ος 1995 ΙΣΠΑΝΙΑ
    41 ΚΙΣΕΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ STAR   8ος 1995 ΙΣΠΑΝΙΑ
    40 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   7ος 1994 ΓΑΛΛΙΑ
    39 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   7ος 1994 ΓΑΛΛΙΑ
    38 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER RDL Γυναικών 1993 Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ
    37 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΤΗ ΣΤΕΛΙΝΑ LASER ΙΙ Γυναικών 1993 ΙΤΑΛΙΑ
    36 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ LASER ΙΙ Γυναικών 1993 ΙΤΑΛΙΑ
    35 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   5ος 1993 ΙΑΠΩΝΙΑ
    34 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ SOLING   1ος 1993 ΕΛΛΑΔΑ
    33 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SOLING   1ος 1993 ΕΛΛΑΔΑ
    32 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SOLING   1ος 1993 ΕΛΛΑΔΑ
    31 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 420 ΣΙΣΜ 2ος 1992 ΗΠΑ
    30 ΚΙΣΕΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ 420 ΣΙΣΜ 2ος 1992 ΙΤΑΛΙΑ
    29 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ 420 νεότητας 1992 ΣΚΩΤΙΑ
    28 ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LIGHTNING νέων 6ος 1992 ΗΠΑ
    27 ΜΠΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LIGHTNING νέων 6ος 1992 ΗΠΑ
    26 ΜΠΟΝΑΣ ΣΤΕΦΕΦΑΝΟΣ LIGHTNING νέων 6ος 1992 ΗΠΑ
    25 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   3ος 1992 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    24 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER Γυναικών 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    23 ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ LASER Γυναικών 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    22 ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΗΛΙΑΣ LASER RDL Ανδρών 5ος 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    21 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER   5ος 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    20 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER RDL νεανίδων 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    19 ΝΙΚΟΛΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LASER   6ος 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    18 ΠΑΝΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER RDL Ανδρών 6ος 1991 ΕΛΛΑΔΑ
    17 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ LASER   6ος 1991 ΣΚΩΤΙΑ
    16 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER νέων 1990 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    15 ΟΡΤΟΛΑΝΟ ΑΡΜΑΝΤΟ FINN   8ος 1989 ΙΤΑΛΙΑ
    14 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER RDL Ανδρών 2ος 1989 ΔΑΝΙΑ
    13 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LIGHTNING   5ος 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    12 ΓΕΡΟΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LIGHTNING   5ος 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    11 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LIGHTNING   5ος 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    10 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   2ος 1989 ΗΠΑ
    9 ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ LIGHTNING νέων 2ος 1988 ΕΛΛΑΔΑ
    8 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ OPTIMIST κορασίδων 1988 ΙΣΠΑΝΙΑ
    7 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 νέων 5ος 1986 ΕΛΛΑΔΑ
    6 ΑΛΕΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 470 νέων 5ος 1986 ΕΛΛΑΔΑ
    5 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ IΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑ νέων 3ος 1986 ΕΛΛΑΔΑ
    4 ΝΙΚΟΛΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LASER νέων 8ος 1986 ΕΛΛΑΔΑ
    3 ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ OPTIMIST   7ος 1986 ΕΛΣΙΝΚΙ
    2 ΚΙΣΕΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ LASER νέων 5ος 1985 ΕΛΒΕΤΙΑ
    1 ΟΡΤΟΛΑΝΟ ΑΡΜΑΝΤΟ LASER νέων 2ος 1983 Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ

     

     

     

     

     

     

     
     
     
         
     
    /**************************************************************** * Κώδικας για βελάκια * *****************************************************************