Hellenic Sailing Federation

Αθλητές -> Διακρίσεις -> Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Διακρίσεις Αθλητών ανα Κατηγορία

     

    Ευρωπαϊκά Πρωταθλήματα

     

    Α/Α ΟNOMATEΠΩΝΥΜΟ ΚΛΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΤΟΣ ΤΟΠΟΣ
    371 ΤΑΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    370 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    369 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER 4.7 ΑΓΟΡΙΑ 1 2016 ΓΑΛΛΙΑ
    368 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ 420 OPEN 2 2016 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    367 ΤΑΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 420 OPEN 2 2016 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    366 ΠΑΠΠΑ ΜΕΛΙΝΑ OPTIMIST ΚΟΡΙΤΣΙΑ 3 2016 ΙΤΑΛΙΑ
    365 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LASER RDL ΝΕΑΝΙΔΩΝ 4 2016 ΚΡΟΑΤΙΑ
    364 ΧΟΥΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΟΔΔΥΣΕΑΣ LASER RDL ΑΝΔΡΩΝ 4 2016 ΙΣΠΑΝΙΑ
    363 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 420 OPEN 4 2016 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    362 ΜΠΑΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 420 OPEN 4 2016 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    361 ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ TECHNO 293 U17 5 2016 ΠΟΛΩΝΙΑ
    360 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TECHNO 293 U15 5 2016 ΠΟΛΩΝΙΑ
    359 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO 293 U17 6 2016 ΠΟΛΩΝΙΑ
    358 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΔΑΝΙΑ
    357 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΔΑΝΙΑ
    356 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΤΣΕΧΙΑ
    355 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΤΣΕΧΙΑ
    354 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO 293 Ν. ΑΓΟΡΙΑ 2015 ΛΕΤΟΝΙΑ
    353 ΤΑΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΤΣΕΧΙΑ
    352 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛ. TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΤΣΕΧΙΑ
    351 ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ 470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    350 ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΙΛΙΝΑ 470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    349 ΚΑΒΑΣ ΑΞΕΞΑΝΔΡΟΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    348 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΚΥΛΑΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    347 ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ OPTIMIST ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2015 ΑΓΓΛΙΑ
    346 ΜΟΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ OPTIMIST ΑΓΟΡΙΑ 2015 ΑΓΓΛΙΑ
    345 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER 4.7 U16 2015 ΠΟΛΩΝΙΑ
    344 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 420 U17 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    343 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 420 U17 2015 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    342 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 470 Ανδρών 6 2014 ΕΛΛΑΔΑ
    341 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ RS:X ΑΝΔΡΩΝ 4 2014 ΤΟΥΡΚΙΑ
    340 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ TECHNO 293 U15 2 2014 ΙΤΑΛΙΑ
    339 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TECHNO 293 U15 3 2014 ΙΤΑΛΙΑ
    338 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2014 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    337 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2013 ΙΣΠΑΝΙΑ
    336 ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΑΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 5 2013 ΙΣΠΑΝΙΑ
    335 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LASER RDL ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3 2013 ΚΡΟΑΤΙΑ
    334 ΚΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 470 ΝΕΩΝ 4 2013 ΑΓΓΛΙΑ
    333 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 4 2013 ΙΤΑΛΙΑ
    332 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LASER STD U15 5 2013 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    331 ΠΑΛΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ LASER 4.7 U16 8 2013 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    330 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 420 ΝΕΩΝ 4 2013 ΑΓΓΛΙΑ
    329 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X < ΑΝΔΡΩΝ 1 2013 ΓΑΛΛΙΑ
    328 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X ΑΝΔΡΩΝ 5 2012 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    327 ΜΙΤΤΑΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FINN ΑΝΔΡΩΝ 1 2012 ΙΤΑΛΙΑ
    326 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER ΑΝΔΡΩΝ 7 2011 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
    325 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟPTIMIST ΠΑΙΔΩΝ 8 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    324 ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟPTIMIST ΠΑΙΔΩΝ 5 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    323 ΦΑΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ LASER 4,7 U16 1 2011 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    322 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 4 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    321 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 4 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    320 ΚΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 1 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    319 ΚΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 420 ΑΝΔΡΩΝ 1 2011 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    318 ΚΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 420 ΝΕΩΝ 3 2011 ΒΕΛΓΙΟ
    317 ΚΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 420 ΝΕΩΝ 3 2011 ΒΕΛΓΙΟ
    316 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2011 ΙTAΛΙΑ
    315 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2011 ΙTAΛΙΑ
    314 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X ΑΝΔΡΩΝ 2 2011 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
    313 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ STAR ΑΝΔΡΩΝ 2 2011 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
    312 ΔΡΑΓΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ STAR ΑΝΔΡΩΝ 2 2011 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
    311 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2010 ΙΤΑΛΙΑ
    310 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO ΑΝΔΡΩΝ 1 2010 ΙΤΑΛΙΑ
    309 ΜΠΕΓΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LASER RDL ΕΦΗΒΩΝ 2 2010 ΜΕΓ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ
    308 ΦΑΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ LASER 4,7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3 2010 ΓΑΛΛΙΑ
    307 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ LASER 4,7 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 2010 ΓΑΛΛΙΑ
    306 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 1 2010 ΤΟΥΡΚΙΑ
    305 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 1 2010 ΤΟΥΡΚΙΑ
    304 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 4 2010 ΤΟΥΡΚΙΑ
    303 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ/td> 470 ΑΝΔΡΩΝ 4 2010 ΤΟΥΡΚΙΑ
    302 ΚΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 420 ανδρών 2 2010 ΙΣΡΑΗΛ
    301 ΚΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 420 ανδρών 2 2010 ΙΣΡΑΗΛ
    300 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ LASER STD ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    299 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ RS:X ΑΝΔΡΩΝ 2 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    298 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ OPTIMIST ΠΑΙΔΩΝ 1 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    297 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ OPTIMIST ΠΑΙΔΩΝ 2 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    296 ΔΡΟΥΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ OPTIMIST ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    295 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ OPTIMIST ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 2010 ΠΟΛΩΝΙΑ
    294 ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FINN ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 2010 ΚΡΟΑΤΙΑ
    293 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΘΗ 470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 2009 ΑΥΣΤΡΙΑ
    292 ΤΣΙΓΑΡΙΔΗ ΟΛΓΑ 470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 2009 ΑΥΣΤΡΙΑ
    291 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΑΥΣΤΡΙΑ
    290 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΑΥΣΤΡΙΑ
    289 ΒΥΡΩΝ ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ RS:X ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΙΣΡΑΗΛ
    288 ΣΟΡΜΑΪΝΗ ΣΤΕΛΛΑ LASER 4.7 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6 2009 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
    287 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ LASER RDL ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 2009 ΔΑΝΙΑ
    286 ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ LASER RDL ΑΝΔΡΩΝ 1 2009 ΔΑΝΙΑ
    285 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 420 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    284 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 420 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    283 ΤΣΙΜΠΟΥΚΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 420 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    282 ΚΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 420 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    281 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 470 ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    280 ΠΑΣΧΟΥ ΔΑΝΑΗ 470 ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    279 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 470 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 4 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    278 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 470 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 4 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    277 ΝΕΟΚΛΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 470 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    276 ΤΣΑΝΓΚ ΟΡΕΣΤΗΣ 470 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    275 ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ RS:X ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5 2009 ΠΑΡΟΣ
    274 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ RS:X ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 2009 ΠΑΡΟΣ
    273 ΚΑΠΟΝΕ ΙΑΚΩΒΟΣ RS:X ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6 2009 ΠΑΡΟΣ
    272 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ 420 Ν.ανδρών 1 2008 ΚΡΟΑΤΙΑ
    271 ΑΚΥΛΑΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ 420 Ν.ανδρών 1 2008 ΚΡΟΑΤΙΑ
    270 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    269 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2008 ΕΛΛΑΔΑ
    268 ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ 420 Ν. Γυναικών 4 2008 ΚΡΟΑΤΙΑ
    267 ΔΑΝΑΗ ΠΑΣΧΟΥ 420 Ν. Γυναικών 4 2008 ΚΡΟΑΤΙΑ
    266 ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ LASER RADIAL Ανδρών 4 2008 ΒΕΛΓΙΟ
    265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΥΡΟΥ RS:X Ν.γυναικών 5 2008 ΙΤΑΛΙΑ
    264 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΑΡΡΗ OPTIMIST Κορασίδων 6 2008 ΙΤΑΛΙΑ
    263 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ RS:X Ν.γυναικών 6 2008 ΙΤΑΛΙΑ
    262 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER RADIAL Εφήβων 7 2008 ΓΑΛΛΙΑ
    261 ΑΝΤΩΝΙΟ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ RS:X Ν.ανδρών 7 2008 ΙΤΑΛΙΑ
    260 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ RS:X Ν.ανδρών 8 2008 ΙΤΑΛΙΑ
    259 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ LASER 4.7 Εφήβων 1 2007 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
    258 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2007 ΙΣΠΑΝΙΑ
    257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ TORNADO Ανδρών 1 2007 ΙΣΠΑΝΙΑ
    256 ΚΑΪΤΑΤΖΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 420 Γυναικών 2 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    255 ΚΑΪΤΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 420 Γυναικών 2 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    254 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.ανδρών 3 2007 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    253 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΤΑΚΗΣ 470 Ν.ανδρών 3 2007 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    252 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 3 2007 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    251 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ YNGLING Γυναικών 3 2007 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    250 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ YNGLING Γυναικών 3 2007 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    249 ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ YNGLING Γυναικών 3 2007 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    248 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 420 Ανδρών 5 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    247 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 420 Ανδρών 5 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    246 ΣΤΑΜΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 420 Γυναικών 5 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    245 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΝΤΥ 420 Γυναικών 5 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    244 ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 470 Ν.ανδρών 5 2007 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    243 ΚΟΛΥΔΑ ΘΕΟΧΑΪΝΤΗ 470 Ν.ανδρών 5 2007 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    242 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ OPTIMIST Παίδων 6 2007 ΕΛΛΑΔΑ
    241 ΚΥΡΑΝΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 420 Γυναικών 7 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    240 ΠΑΣΧΟΥ ΔΑΝΑΗ 420 Γυναικών 7 2007 ΤΟΥΡΚΙΑ
    239 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ανδρών 7 2007 ΕΛΛΑΔΑ
    238 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 470 Ανδρών 7 2007 ΕΛΛΑΔΑ
    237 ΧΩΧΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER 4.7 Εφήβων 7 2007 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
    236 ΦΡΑΪ ΑΘΗΝΑ RS:X Γυναικών 7 2007 ΚΥΠΡΟΣ
    235 ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    234 ΒΛΑΧΟΣ ΤΙΜΟΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    233 ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    232 ΔΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ MISTRAL Νεανίδων 1 2006 ΙΤΑΛΙΑ
    231 ΚΑΒΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ OPTIMST Παίδων 1 2006 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    230 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.ανδρών 3 2006 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    229 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 470 Ν.ανδρών 3 2006 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    228 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    227 ΚΟΥΝΑΣ ΦΑΙΔΩΝ LIGHTNING Ανδρών 3 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    226 ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΕΜΗΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    225 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ OPTIMST Παίδων 3 2006 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    224 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ OPTIMST Κορασίδων 5 2006 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    223 ΦΡΑΪ ΑΝΤΩΝΙΑ RSX Γυναικών 3 2006 ΤΟΥΡΚΙΑ
    222 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ TORNADO Ανδρών 3 2006 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    221 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ TORNADO Ανδρών 3 2006 ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    220 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ LIGHTNING Ανδρών 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    219 ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ LIGHTNING Ανδρών 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    218 ΔΗΜΑ ΑΛΙΚΗ LIGHTNING Ανδρών 4 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    217 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    216 ΤΣΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    215 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    214 ΓΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MISTRAL Ν.ανδρών 4 2006 ΙΤΑΛΙΑ
    213 ΤΣΙΓΑΡΙΔΗ ΟΛΓΑ 470 Νεανίδων 5 2006 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    212 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΘΗ 470 Νεανίδων 5 2006 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    211 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ LASER 4.7 Εφήβων 5 2006 ΓΑΛΛΙΑ
    210 ΚΟΛΥΔΑ ΘΕΟΧΑΝΤΗ LASER RADIAL Νεανίδων 5 2006 ΙΤΑΛΙΑ
    209 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ MISTRAL Ν.γυναικών 5 2006 ΙΤΑΛΙΑ
    208 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    207 ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    206 ΜΕΤΡΟΓΓΟΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2006 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    205 ΣΟΥΛΟΥΤΖΙΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ MISTRAL Ν.ανδρών 6 2006 ΙΤΑΛΙΑ
    204 ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ OPTIMST Κορασίδων 6 2006 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    203 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    202 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    201 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 1 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    200 ΓΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MISTRAL Εφήβων 1 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    199 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MISTRAL Εφήβων 2 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    198 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΤΣΗ ΕΡΜΙΝΑ LASER 4.7 Κορασίδων 3 2005 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
    197 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    196 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    195 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ LIGHTNING Ανδρών 3 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    194 ΒΑΧΑΒΙΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ MISTRAL Εφήβων 3 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    193 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΚΥΛΑΣ OPTIMIST Παίδων 3 2005 ΠΟΛΩΝΙΑ
    192 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 4 2005 ΣΟΥΗΔΙΑ
    191 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΣΗΣ LASER 4.7 Εφήβων 4 2005 ΣΛΟΒΕΝΙΑ
    190 ΣΟΥΛΟΥΤΖΙΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ MISTRAL Εφήβων 4 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    189 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ανδρών 6 2005 ΠΟΛΩΝΙΑ
    188 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ανδρών 6 2005 ΠΟΛΩΝΙΑ
    187 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 470 Ν.ανδρών 6 2005 ΕΣΤΟΝΙΑ
    186 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 470 Ν.ανδρών 6 2005 ΕΣΤΟΝΙΑ
    185 ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    183 ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ LIGHTNING Ανδρών 6 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    182 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΛΗ MISTRAL Ν.γυναικών 6 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    181 ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ OPTIMIST Κορασίδων 6 2005 ΠΟΛΩΝΙΑ
    180 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER STD Ανδρών 7 2005 ΙΣΠΑΝΙΑ
    179 ΔΑΒΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ MISTRAL Ν.γυναικών 8 2005 ΙΤΑΛΙΑ
    178 ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ OPTIMIST Κορασίδων 1 2004 ΣΟΥΗΔΙΑ
    177 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ν.ανδρών 2 2004 ΠΟΛΩΝΙΑ
    176 ΚΥΡΑΝΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ OPTIMIST Κορασίδων 2 2004 ΣΟΥΗΔΙΑ
    175 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2004 ΕΛΒΕΤΙΑ
    174 ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2004 ΕΛΒΕΤΙΑ
    173 ΜΑΣΤΡΟΚΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ LIGHTNING Ανδρών 3 2004 ΕΛΒΕΤΙΑ
    172 ΚΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ OPTIMIST Παίδων 3 2004 ΣΟΥΗΔΙΑ
    171 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΤΣΗ ΕΡΜΙΝΑ OPTIMIST Κορασίδων 3 2004 ΣΟΥΗΔΙΑ
    170 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΧΩΜΙΟΣ FINN Ν.ανδρών 4 2004 ΓΑΛΛΙΑ
    169 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Ανδρών 6 2004 ΓΑΛΛΙΑ
    168 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 420 Ν.ανδρών 1 2003 ΕΛΛΑΔΑ
    167 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 420 Ν.ανδρών 1 2003 ΕΛΛΑΔΑ
    166 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ν.ανδρών 2 2003 ΜΕΞΙΚΟ
    165 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ν.Ανδρών 2 2003 ΠΟΛΩΝΙΑ
    164 ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ ΗΟBBIE CAT 16 Ν.Ανδρών 2 2003 ΑΥΣΤΡΙΑ
    163 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΟBBIE CAT 16 Ν.Ανδρών 2 2003 ΑΥΣΤΡΙΑ
    162 ΝΤΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470 Ν.Ανδρών 3 2003 ΕΛΒΕΤΙΑ
    161 ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 470 Ν.Ανδρών 3 2003 ΕΛΒΕΤΙΑ
    160 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LASER STD Ανδρών 3 2003 ΚΡΟΑΤΙΑ
    159 ΡΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LASER RADIAL Ανδρών 4 2003 ΙΤΑΛΙΑ
    158 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ανδρών 5 2003 ΓΑΛΛΙΑ
    157 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470 Ανδρών 5 2003 ΓΑΛΛΙΑ
    156 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL Ανδρών 5 2003 ΙΤΑΛΙΑ
    155 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ MISTRAL Εφήβων 5 2003 ΜΕΞΙΚΟ
    154 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470 Γυναικών 1 2002 ΕΣΤΟΝΙΑ
    153 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470 Γυναικών 1 2002 ΕΣΤΟΝΙΑ
    152 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER Ν.Ανδρών 1 2002 ΔΑΝΙΑ
    151 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Ν.Ανδρών 1 2002 ΙΣΠΑΝΙΑ
    150 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ανδρών 2 2002 ΕΣΤΟΝΙΑ
    149 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470 Ανδρών 2 2002 ΕΣΤΟΝΙΑ
    148 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 470 Ν.Ανδρών 3 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    147 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470 Ν.Ανδρών 3 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    146 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MISTRAL Ν.Ανδρών 3 2002 ΑΥΣΤΡΙΑ
    145 ΜΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 420 Ανδρών 4 2002 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    144 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 420 Ανδρών 4 2002 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    143 ΜΗΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 470 Ν.Ανδρών 4 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    142 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ 470 Ν.Ανδρών 4 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    141 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MISTRAL Εφήβων 4 2002 ΑΥΣΤΡΙΑ
    140 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ OPTIMIST   4 2002 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    139 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 470 Ν.Ανδρών 5 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    138 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 470 Ν.Ανδρών 5 2002 ΙΤΑΛΙΑ
    137 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ LASER STD Νέων 5 2002 ΔΑΝΙΑ
    136 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2002 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    135 ΠΑΤΕΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2002 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    134 ΜΠΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ LIGHTNING Ανδρών 5 2002 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    133 ΓΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL Εφήβων 6 2002 ΑΥΣΤΡΙΑ
    132 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   1 2001 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
    131 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   1 2001 ΙΡΛΑΝΔΙΑ
    130 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN   1 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    129 ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LIGHTNING   1 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    128 ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ LIGHTNING   1 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    127 ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ LIGHTNING   1 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    126 ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MISTRAL Νέων 1 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    125 ΠΡΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MISTRAL Εφήβων 2 2001 ΓΑΛΛΙΑ
    124 ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LASER STD Ν.Ανδρών 5 2001 ΠΟΛΩΝΙΑ
    123 ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ LIGHTNING   6 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    122 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α. LIGHTNING   6 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    121 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δ. LIGHTNING   6 2001 ΙΤΑΛΙΑ
    120 ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LASER STD Ν.Ανδρών 8 2001 ΠΟΛΩΝΙΑ
    119 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   1 2000 ΙΤΑΛΙΑ
    118 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   1 2000 ΙΤΑΛΙΑ
    117 ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LIGHTNING   1 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    116 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LIGHTNING   1 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    115 ΤΣΑΡΑΜΥΡΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ LIGHTNING   1 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    114 ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ LIGHTNING   2 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    113 ΠΑΤΕΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ LIGHTNING   2 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    112 ΣΙΟΥΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LIGHTNING   2 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    111 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LIGHTNING   3 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    110 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LIGHTNING   3 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    109 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ LIGHTNING   3 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    108 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FINN   4 2000 ΙΣΠΑΝΙΑ
    107 ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LIGHTNING   4 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    106 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ LIGHTNING   4 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    105 ΓΑΛΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ LIGHTNING   4 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    104 ΚΑΤΡΑΚΑΖΑ ΣΕΒΙΝΑ OPTIMIST   4 2000 ΙΤΑΛΙΑ
    103 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ LIGHTNING   5 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    102 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LIGHTNING   5 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    101 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ LIGHTNING   5 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    100 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ STAR   6 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    99 ΠΟΛΙΤΟ STAR   6 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    98 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ STAR   6 2000 ΕΛΛΑΔΑ
    97 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FINN Νέων 2 1999 ΒΕΛΓΙΟ
    96 ΠΑΤΕΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ OPTIMIST   3 1999 ΕΛΛΑΔΑ
    95 ΔΡΑΓΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ FINN Νέων 4 1999 ΒΕΛΓΙΟ
    94 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   5 1999 ΚΡΟΑΤΙΑ
    93 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   5 1999 ΚΡΟΑΤΙΑ
    92 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FINN Νέων 5 1999 ΒΕΛΓΙΟ
    91 ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ OPTIMIST   7 1999 ΕΛΛΑΔΑ
    90 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 470   3 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    89 ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 470   3 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    88 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   3 1998 ΕΛΛΑΔΑ
    87 ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ MISTRAL Νέων 3 1998 ΕΛΛΑΔΑ
    86 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER   4 1998 ΑΥΣΤΡΙΑ
    85 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   5 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    84 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   5 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    83 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 7 1998 ΑΥΣΤΡΙΑ
    82 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 470   8 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    81 ΠΑΧΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 470   8 1998 ΤΟΥΡΚΙΑ
    80 ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ FINN Νέων 1 1997 ΚΡΟΑΤΙΑ
    79 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FINN Νέων 2 1997 ΚΡΟΑΤΙΑ
    78 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN 3   1997 ΚΡΟΑΤΙΑ
    77 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FINN Νέων 7 1997 ΚΡΟΑΤΙΑ
    76 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER Νέων 1 1996 ΑΓΓΛΙΑ
    75 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ OPTIMIST   2 1996 ΙΣΠΑΝΙΑ
    74 ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ FINN Νέων 3 1996 ΙΣΠΑΝΙΑ
    73 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN   6 1996 ΙΣΠΑΝΙΑ
    72 ΜΑΝΤΖΑΡΑΚΗ ΕΦΗ LASER Γυναικών 1 1995 ΤΟΥΡΚΙΑ
    71 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER Νέων 2 1995 ΣΟΥΗΔΙΑ
    70 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   4 1995 ΣΟΥΗΔΙΑ
    69 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   4 1995 ΣΟΥΗΔΙΑ
    68 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ STAR   4 1995 ΕΛΛΑΔΑ
    67 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ STAR   4 1995 ΕΛΛΑΔΑ
    66 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   1 1994 ΕΛΛΑΔΑ
    65 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ FINN Νέων 3 1994 ΟΥΓΓΑΡΙΑ
    64 ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 470   7 1994 ΓΑΛΛΙΑ
    63 ΤΡΙΓΚΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 470   7 1994 ΓΑΛΛΙΑ
    62 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   3 1993 ΒΕΛΓΙΟ
    61 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER Γυναικών 4 1993 ΙΤΑΛΙΑ
    60 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Νέων 5 1993 ΙΣΠΑΝΙΑ
    59 ΚΙΣΕΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ STAR   6 1993 ΙΤΑΛΙΑ
    58 ΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ STAR   6 1993 ΙΤΑΛΙΑ
    57 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ FINN Νέων 2 1992 ΙΤΑΛΙΑ
    56 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LASER Νέων 2 1992 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
    55 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ OPTIMIST Ανοικτό 3 1992 ΔΑΝΙΑ
    54 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ LASER Γυναικών 5 1992 ΣΟΥΗΔΙΑ
    53 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ OPTIMIST   5 1992 ΙΤΑΛΙΑ
    52 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LECHNER   6 1992 ΝΟΡΒΗΓΙΑ
    51 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 1 1991 ΒΕΛΓΙΟ
    50 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 1 1991 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    49 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ LASER Νέων 2 1991 ΣΚΩΤΙΑ
    48 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ LASER RADIAL Γυναικών 2 1991 ΟΛΛΑΝΔΙΑ
    47 ΝΙΚΟΛΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LASER   3 1991 ΙΣΠΑΝΙΑ
    46 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 3 1991 ΒΕΛΓΙΟ
    45 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ LASER Νέων 1 1990 ΤΟΥΡΚΙΑ
    44 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MISTRAL   2 1989 ΦΙΛΑΝΔΙΑ
    43 ΠΟΡΤΟΣΑΛΤΕ ΒΑΣΙΛΗΣ OPTIMIST   2 1989 ΔΑΝΙΑ
    42 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LIGHTNING   4 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    41 ΓΕΡΟΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ LIGHTNING   4 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    40 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LIGHTNING   4 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    39 ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LIGHTNING   5 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    38 ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LIGHTNING   5 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    37 ΔΗΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΙΝΗ LIGHTNING   5 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    36 ΜΠΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ LIGHTNING   6 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    35 ΜΠΟΝΑΣ ΠΑΡΗΣ LIGHTNING   6 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    34 ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ LIGHTNING   6 1989 ΕΛΛΑΔΑ
    33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 7 1989 ΙΣΠΑΝΙΑ
    32 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ FINN Νέων 8 1989 ΙΣΠΑΝΙΑ
    31 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ LASER RADIAL Ν.Ανδρών 8 1989 ΙΣΠΑΝΙΑ
    30 ΝΙΚΟΛΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LASER   2 1987 ΙΣΠΑΝΙΑ
    29 ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ LIGHTNING   3 1987 ΙΤΑΛΙΑ
    28 ΣΚΥΛΙΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ LIGHTNING   3 1987 ΙΤΑΛΙΑ
    27 ΚΙΚΙΑΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ LIGHTNING   3 1987 ΙΤΑΛΙΑ
    26 ΚΙΣΕΟΓΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ STAR Νέων 3 1987 ΙΤΑΛΙΑ
    25 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ STAR Νέων 3 1987 ΙΤΑΛΙΑ
    24 ΝΙΚΟΛΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ LASER   4 1987  
    23 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓ. OPTIMIST   6 1987  
    22 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SOLING   6 1987  
    21 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SOLING   6 1987  
    20 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SOLING   6 1987  
    19 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ LASER Γυναικών 8 1987  
    18 ΟΡΤΟΛΑΝΟ ΑΡΜΑΝΤΟ FINN Νέων 2 1986  
    17 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ LIGHTNING   2 1986  
    16 ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ LIGHTNING   2 1986  
    15 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ LIGHTNING   2 1986  
    14 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ STAR Νέων 7 1986  
    13 ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ STAR Νέων 7 1986  
    12 ΟΡΤΟΛΑΝΟ ΑΡΜΑΝΤΟ FINN Νέων 4 1985  
    11 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LIGHTNING   1 1984  
    10 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ LIGHTNING   1 1984  
    9 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ LIGHTNING   1 1984  
    8 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LIGHTNING   1 1983  
    7 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ LIGHTNING   1 1983  
    6 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ LIGHTNING   1 1983  
    5 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SOLING   3 1983  
    4 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SOLING   3 1983  
    3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SOLING   3 1983  
    2 ΟΡΤΟΛΑΝΟ ΑΡΜΑΝΤΟ LASER   1 1982  
    1 ΛΑΖΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ OPTIMIST   1 1982  

     

     

     

     

     

     

     
     
     
         
     
    /**************************************************************** * Κώδικας για βελάκια * *****************************************************************