Hellenic Sailing Federation

Αγώνες 2013 -> Διασυλλογικά

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Διασυλλογικοί Αγώνες 2013

     Επιλέξτε έτος για να δείτε διασυλλογικά  

     

    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    03-05 ΑΡΧΙΜΗΝΙΑ - ΑΡΧΙΧΡΟΝΙΑ OPTIMIST Α.Ν.Ο.Γ. ΑΘΗΝΑ
    12-13 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΪΛΑ OPTIMIST ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (7/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    10-13 ΕΛΛΗΣ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΛΚΙ ΜΑΚΓΡΙΟΤΗ 420, 470, LASER, DRAGON ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (7/1/2013)
  • Δήλωση συμμετοχής 420, 470 (Word)
  • Δήλωση συμμετοχής Dragon (Word)
  • Δήλωση συμμετοχής Laser (Word)
  • ΑΘΗΝΑ
    19-20 ΑΡΓΟΝΑΥΤΟΥ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΛΚΙ ΜΑΚΓΡΙΟΤΗ OPTIMIST ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (31/12/2012)
  • Δήλωση συμμετοχής (Word)
  • ΑΘΗΝΑ
    19-20   TECHNO - RSX

    Αναβολή
    Ν.Α.Ο.ΚΕΚΡΩΨ

  • Προκήρυξη
    (11/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΚΥΠΕΛΛΟ Χ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ OPTIMIST- LASER RDL/4,7 - 420 ΟΘΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    26-27 ΚΡΙΤΩΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ LASER 4,7, LASER RDL, LASER STD, 420, 470, FINN N.A.Σ

  • .. Προκήρυξη
    (7/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    09-10 ΚΟΡΝΗΛΑΚΙΑ OPTIMIST- LASER RDL/4,7 - 420 ΝΑΟΚΘ

  • .. Προκήρυξη
    (1/2/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    09-10 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ OPTIMIST Ν.Ο.ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

  • .. Προκήρυξη
    (4/2/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    16-17 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ LASER STD, LASER RDL, 4,7, 420, 470, FINN ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (22/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    16-17 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 2013 - “Medal Race” OPTIMIST ΝΟΒ

  • .. Προκήρυξη
    (30/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    23-24 2o ΚΥΠΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ OPTIMIST, LASER STD/RDL/4,7 Ι.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

    Αναβολή
    ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
    ΜΑΡΤΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    02-03 ΑΝΟΙΞΗ OPTIMIST, LASER Ν.Ο.ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (19/2/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    2-3 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ OPTIMIST, LASER 4.7, RDL, 420, 470 Ν.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    02-03 ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΤΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST,LASER 4,7 ΝΟΕΘ-Ν.Ο.ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

  • .. Προκήρυξη
    (25/2/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    08-10 ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ OPTIMIST, LASER STD/RDL/4,7, RS:X ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

    Αναθλήθηκε
    ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    09-10 ΦΑΝΗΣ ΛΥΡΩΝΗΣ OPTIMIST,LASER 4,7,LASER RDL Ι.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    09-10   TECHNO 293, RS:X NOΒ

  • .. Προκήρυξη
    (25/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    15-16 ΟΔΥΣΣΕΙΑ OPTIMIST NOE

  • .. Προκήρυξη
    (28/2/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    16-16 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2013 OPTIMIST, LASER Ν.Ο.ΑΙΓΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

  • .. Προκήρυξη
    (27/2/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    16-17 CLUB MATCH RACE GRANDE 4 PLATU 25 ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (15/3/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    16-17 KYΠΕΛΛΟ ΝΟΤΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΥ OPTIMIST,LASER 4,7 Ν.Ο.ΡΑΦΗΝΑ-Ν.Ο.ΜΑΤΙ

  • .. Προκήρυξη
    (25/2/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    16-18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ OPTIMIST, LASER 4.7, RDL, 420, 470 Ν.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    23-24 ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΤΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΥ OPTIMIST,LASER 4,7, 420 ΙΟΠΟΡ-ΝΟΝΑ

  • .. Προκήρυξη
    (25/2/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    23-25 ΑΘΗΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ OPTIMIST Ν.Α.Σ.

  • ..Προκήρυξη
    4/3/2013
  • ΑΘΗΝΑ
    23-25 ΗΡΩΕΣ 1821 OPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Α.Σ.Κ.ΑΙΟΛΟΣ-Ν.Α.Σ.Π.ΝΕΣΤΩΡ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    23-25 OPEN OPTIMIST,LASER Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ

    ..Προκήρυξη
    4/3/2013
    ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    30-31 ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΕΙΑ 2013   ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (13/3/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    30-31 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST,LASER 4,7 Ν.Ο.ΩΡΟΠΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (25/2/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    30-31   TECHNO - RSX Ν.Α.Ο.ΚΕΚΡΩΨ

  • .. Προκήρυξη
    (22/3/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    01-05 ΔΙΑΣΥΥΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ DRAGON -420 Ν.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΘΗΝΑ
    06-07 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΚΟΣ 420, LASER 4,7/RDL/MASTERS, FINN Ν.Ο.ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

    Ακυρώνεται
    ΑΘΗΝΑ
    06-07 MARITIME CUP DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    13-14 5o ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΩΝ OPTIMIST, LASER 4,7 Ι.Ο.Χ.

  • ..Προκήρυξη
    4/4/2013
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    13-14 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ &bbsp; N.O.NEA ΑΡΤΕΜΙΔΑ

  • ..Προκήρυξη
    1/4/2013
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    13-14 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΛΦΙΝΙΑ 2013 OPTIMIST Ν.Ο.Κ.Β.

  • ..Προκήρυξη
    4/3/2013
  • ΑΘΗΝΑ
    13-14 ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ OPTIMIST ΙΟΘ

  • ..Προκήρυξη
    5/3/2013
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    20-21 ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ OPTIMIST, ,LASER 4,7 Ν.Α.Ο.Β.ΒΑΡΚΙΖΑΣ

  • ..Προκήρυξη
    1/4/2013
  • ΑΘΗΝΑ
    27-28 LAGONISI GRAND RESORT CUP OPTIMIST - LASER 4.7/RDL Ν.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

    Ακυρώνεται
    ΑΘΗΝΑ
    27-28   OPTIMIST, LASER 4,7, RADIAL Ν.Ο. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • .. Προκήρυξη
    (8/4/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    27-28   TECHNO 293, RS:X N.Ο.ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (25/1/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    28-2/5 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΝΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (12/4/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    28-29 ΕΙΡΗΝΗΣ-ΦΙΛΙΑΣ 2013 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL NΟΕΦ

  • ..Προκήρυξη
    18/4/2013
  • ΑΘΗΝΑ
    ΜΑΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    11-12   TECHNO 293, RS:X N.Ο.Κ.Β.

    Αναβάλεται
    ΑΘΗΝΑ
    18-19 ΔΙΑΣΥΥΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΟPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Ο.ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

    Αναβάλεται
    ΑΘΗΝΑ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΟPTIMIST, LASER 4,7 Ι.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (29/4/2013)
  • ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΑΝΤΟΣ OPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Ο.Β.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (2/5/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    18-19   ΙΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑ FORMULA Ι.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ OPTIMIST ΙΟΠ ΑΘΗΝΑ
    25-26 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ - 1ος ΓΥΡΟΣ DRAGON ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (23/5/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    25-26 ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ OPTIMIST,LASER STD,LASER RDL,4,7 ΝΑΟΕΛΛ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ

  • .. Προκήρυξη
    (23/5/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    31/5-1/6 PAROS OPTIMIST FAST FORWARD ΟPTIMIST 11ΧΡΟΝΑ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (13/5/2013)
  • .. Δήλωση συμμετοχής
    (13/5/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    ΙΟΥΝΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    31/5-1/6 PAROS OPTIMIST FAST FORWARD ΟPTIMIST 11ΧΡΟΝΑ Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (13/5/2013)
  • .. Δήλωση συμμετοχής
    (13/5/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    8-9 ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2013 ΟPTIMIST Ι.Ο.Π

  • .. Προκήρυξη
    (20/5/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    15-16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔ. ΚΑΡΕΛΙΑ 2013 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "ΑΙΟΛΟΣ"

  • .. Προκήρυξη
    (22/5/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    15-16   ΙΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑ SLALOM Ι.Ο.ΠΑΤΡΩΝ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    22-24 MULTI-CUP FORMULA WINDSURF Ν.Ο.Λ.Ο. ΑΙΟΛΟΣ-ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (10/6/2013)
  • ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    ΙΟΥΛΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    6 - 7   LASER STD - LASER RDL--4,7 - OPTIMIST N.O.ΑΣΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (10/6/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    9-11 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ AΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟΘΑΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    9 - 11 «3Ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΥΡΕΙΑ» LASER RDL--4,7 - OPTIMIST N.O.Θ.Α.Ε.

  • .. Προκήρυξη
    (27/6/2013)
  • ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
    12 - 14   LASER 4,7 - OPTIMIST ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (18/6/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    17-18 KYΠΕΛΛΟ "Δ. ΓΚΙΚΑΣ" LASER STD - LASER RDL-4,7-LASER MASTER - OPTIMIST N.O.ΡΟΔΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (2/8/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    24 - 25 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ AΓΩΝΑΣ OPTIMIST, LASER 4.7 Ν.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (9/8/2013)
  • Ν. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
    31 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ AΓΩΝΑΣ OPTIMIST ,LASER N.O.AΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    31/08-01/09 27οι ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ OPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Α.Σ.Κ.ΑΙΟΛΟΣ

  • .. Προκήρυξη
    (19/8/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    07-08 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΚΑΣ OPTIMIST, LASER 4,7, LASER RDL N.O.ΠΑΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (23/8/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟY
    07-08 «ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ» OPTIMIST, LASER 4,7, LASER RDL N.O.ΣΗΤΕΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (26/6/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟY
    07-08 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ Κ.ΧΟΥΝΤΑ OPTIMIST-LASER 4,7 N.O.ΛΟΥΤΣΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    07-08 ΣΥΘΑΣ 2013 OPTIMIST-LASER 4,7 N.O.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (9/8/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 ΝΕΑ ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 2013 OPTIMIST-LASER Ν.Ο.Ν.Ε

  • .. Προκήρυξη
    (4/9/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 2013 OPTIMIST-LASER RDL, 4,7 Ν.Ο.ΚABAΛAΣ

  • .. Προκήρυξη
    (23/8/2013)
  • ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
    14-15 ΚΕΚΡΟΠΙΑ 2013 OPTIMIST-LASER 4,7 Ν.Α.Ο.ΚΕΚΡΟΨ

  • .. Προκήρυξη
    (2/8/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    14-15   TECHNO 293, RS:X N.Α.Ο.Β.

  • .. Προκήρυξη
    (25/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    18-22   FORMULA NOEΘ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    21-22 ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗ RS:X TECHNO ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (11/9/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ LASER STD/RDL/4.7 NOKAB ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
    21-22 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΕΝΑΚΗ -ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ (ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ Μ.ΠΟΤΗΡΙΑΔΗ) " OPTIMIST,420,470,LASER,DRAGON ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (13/9/2013)
  • .. Δήλωση Συμμετοχής
    (13/9/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22   ΤΗΛΕΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    21-22   J 24 Ν.Ο.ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (16/9/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    28-29 ΚΑΛΑΜΑΚΕΙΑ 2013   Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
    28-29 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ OPTIMIST ,LASER 4,7 N.O.KIATOY

  • .. Προκήρυξη
    (13/9/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    28-29 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ LASER STD/RDL/4.7 - 420 - 470 ΙΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (12/9/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    28-29 (εξ αναβολής) TECHNO 293 (RL) & RS:X TECHNO, RS:X N.O.Κ.Β.

  • .. Προκήρυξη
    (25/1/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    05-06 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST ,LASER 4,7 Ν.Ο.ΑΓΙΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

  • .. Προκήρυξη
    (17/9/2013)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    05-06   OPTIMIST-LASER 4,7 Ν.Ο.Λ.Ο. ΑΙΟΛΟΣ-ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

    Αναβάλεται
    ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    05-06 ΔΑΝΕΙΟΛΕΙΑ OPTIMIST-LASER 4,7 Ο.Φ.Θ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    05-06 WATER FESTIVAL OPTIMIST-LASER 4,7 Ν.Ο.ΔΗΛΕΣΙ

    Αναβάλεται
    ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    05-06   CATAMARAN N.O.E.Θ. ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    05-06   OPTIMIST Ν.Α.Ο.ΒΟΥΛΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (2/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    12-13 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ OPTIMIST-LASER RDL-4,7 N.O.E.Θ.

  • .. Προκήρυξη
    (9/10/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    12-13 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ OPTIMIST Ν.Ο.ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

  • .. Προκήρυξη
    (25/9/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    19-20 «ΚΟΙΛΑΔΑ 2013» OPTIMIST, LASER 4.7 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (9/10/2013)
  • Ν.ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
    19-20 20ο ΚΥΠΕΛΛΟ Β. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER RDL, LASER 4.7 Ν.Ο.ΛΙΜΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (8/10/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    19-20 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ OPTIMIST - LASER RDL/4.7 - 420 - 470 Ν.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    19-20 ΓΥΘΕΙΟ 2013 OPTIMIST,LASER 4,7 Ν.Ο.ΛΑΚΩΝΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (2/10/2013)
  • Ν.ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
    19-20 ΚΥΠΕΛΛΟ ΌΧΙ LASER STD,LASER RDL,4,7,420,470,FINN,DRAGON ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (25/9/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    26-27 «GRAND RESORT CUP» OPTIMIST - LASER ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΚΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (27/9/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    27-28 ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΦΑΝΤΖΑΝΗ OPTIMIST - LASER RDL/4.7 ΟΘΑ

  • .. Προκήρυξη
    (23/10/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    02-03 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ OPTIMIST - LASER STD/RDL/4.7 ΝΟΒΣ

  • .. Προκήρυξη
    (16/10/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    02-03 ΑΔΡΙΑΝΗ LASER 4,7,LASER RDL Ι.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    02-03 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΟΣ OPTIMIST - LASER 4.7 Ν.Ο.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (21/10/2013)
  • ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
    02-04 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MATCH RACE -GRADE 3 PLATU 25 ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    09-10 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΑΙ ΝΙΚΟΛΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL NOAT

  • .. Προκήρυξη
    (14/10/2013)
  • ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
    09-10 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 2ος ΓΥΡΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    09-10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ OPTIMIST - LASER RDL/4.7 - 420 ΝΑΟΚΘ

  • .. Προκήρυξη
    (1/11/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    16-17 ΚΥΠΕΛΛΟ Ν Α Ο ΕΛΛ 2013 OPTIMIST-LASER 4,7-RDL-STD N.A.O.EΛΛ. ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    16-17 ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2013 OPTIMIST-LASER 4,7-RDL-STD Ι.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

    Αναβολή
    ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    23-24 3ος ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «ΑΛΚΗΣ ΚΑΛΛΙΓΚΑΤΣΗΣ 2013» OPTIMIST - LASER 4.7 Ν. Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (22/11/2013)
  • ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ
    23-24   LASER 4.7, RDL NAOB

  • .. Προκήρυξη
    (11/11/2013)
  • .. Δήλωση συμμετοχής
    (11/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    30/11-01/12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΙΟΝΩΝ OPTIMIST-LASER STD,LASER RDL, 4,7,420,470 ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (13/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    30/11-01/12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΙΟΝΩΝ OPTIMIST-LASER STD,LASER RDL, 4,7,420,470 ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (13/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    07-08 RS-X TECHNO 293 RS-X -TECHNO 293 N.O.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (27/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    14-15 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΖΙΟΥ OPTIMIST-LASER Ν.Ο.ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (9/12/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    14-15 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ OPTIMIST N.O.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (19/12/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    26-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ OPTIMIST - LASER RDL/4.7 - 420 ΟΦΘ

  • .. Προκήρυξη
    (26/11/2013)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    28-29 ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2013 OPTIMIST-LASER 4,7-RDL-STD Ι.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (4/12/2013)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    26-30 BLUE GREECE CUP ΟPTIMIST ΙΟΠΟΡ

  • .. Προκήρυξη
    (17/12/2013)
  • ΕΥΒΟΙΚΟΣ
    27-30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΥΣΑΚΗΣ LASER STD, LASER RDL 4,7, RS-X, OPTIMIST Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (3/11/2013)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

     

     

     

     

     

     

     
     
     
         
     
    /**************************************************************** * Κώδικας για βελάκια * *****************************************************************