Hellenic Sailing Federation

Αγώνες 2014 -> Διασυλλογικά

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

2010 ISAF Annual Conference

4 - 15 Νοεμβρίου 2010 Aθήνα
4 - 15 Nov 2010 - Athens
  • Ενημέρωση - Read more
  •  

    I.S.A.F.

    Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

    Πρόκριση

    Εθνικής Ομάδας Optimist 2010
    24 Μαρτ - 1 Απρλ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα
  •  

    Περιφερειακό ΝΔ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΙΟΝΙΟΥ

    Optimist & Laser 4.7
    24 - 27 Μαρτ 2010,
    Α.Ι.Ο. ΡΙΟΥ ΙΑΣΩΝ

  • Optimist
  • Laser
  •  

    2η Πρόκριση σκαφών

    420 & Laser RDL
    19 - 21 Μαρτ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα 420
  • Αποτελέσματα RDL
  •  

    Περιφερειακό Θεσσαλονίκης

    Optimist, Laser 4.7
    13 - 14 Μαρτ 2010,
    Ι.Ο. Θεσσαλονίκης

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα Optimist
  •  

    Alexander The Great 2010

    470, Finn, Laser STD, RDL
    3 - 7 Mαρτ 2010,
    Θεσσαλονίκη

  • Αποτελέσματα 470
  • Αποτελέσματα Finn
  • Αποτελέσματα Laser RDL
  • Αποτελέσματα Laser Standard
  •  

    2η Πρόκριση Εθνικής Ομάδας

    Star, 49er, RS:X
    3 - 7 Mαρτ 2010,
    Ε.Ι.Ο

  • Αποτελέσματα Star
  • Αποτελέσματα 49er
  • Αποτελέσματα RS:X
  •  

    Περιφερειακό Αθηνών

    Optimist, Laser 4.7
    27 - 28 Φεβ 2010,
    Ν.Α.Ο.Β.

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα Optimist Αγόρια
  • Αποτελέσματα Optimist Κορίτσια
  •  

    Περιφερειακό Κ. ΕΛΛΑΔΟΣ

    Optimist, Laser 4.7
    20 - 21 Φεβ 2010,
    OEANA Βόλου

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα OptimistL
  •  

    Περιφερειακό ΕΥΒΟΪΚΟΥ

    Laser 4.7
    20 - 21 Φεβ 2010,
    Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  •  

    1η Πρόκριση σκαφών

    420 & Laser RDL
    12 - 15 Φεβ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα 420
  • Αποτελέσματα RDL
  •  

    Περιφερειακό Βορ. Ελλάδος

    Optimist, Laser 4.7
    6 - 7 Φεβ 2010,
    N.O. Πόρτο Καρρά

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα OptimistL
  •  

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Διασυλλογικοί Αγώνες 2014

     Επιλέξτε έτος για να δείτε διασυλλογικά  

     

    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    11-12 ΕΛΛΗΣ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΛΚΙ ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ 420 - 470 - LASER - DRAGON ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (19/12/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    11-12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΪΛΑ 2014 OPTIMIST ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (31/12/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    18-19 ΑΡΓΟΝΑΥΤΟΥ OPTIMIST ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (19/12/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    25-26 ΚΡΙΤΩΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ LASER 4.7/RDL/STD - 420 - 470 - FINN ΝΑΣ

    Αναβολή Αγώνα
    ΑΘΗΝΑ
    25-26 ΚΥΠΕΛΛΟ Χ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΟΘΑ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    1-2 ΑΡΧΙΜΙΝΙΑ - ΑΡΧΙΧΡΟΝΙΑ OPTIMIST ΑΝΟΓ

  • .. Προκήρυξη
    (10/1/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΠΠΑΔΗ OPTIMIST ΝΟΔ

  • .. Προκήρυξη
    (24/1/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΚΟΡΝΗΛΑΚΙΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΝΑΟΚΘ

    Αναβολή Αγώνα για 26-27/4
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    15-16 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Τechno 293 & RS:X Ν.O.K.B.

  • .. Προκήρυξη
    (7/2/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    22-23 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ LASER 4.7/RDL/STD - 420 - 470 - FINN - 49er - LIGHTNING ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (17/2/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    28/2-3/3 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΝΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    ΜΑΡΤΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    28/2-3/3 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΝΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    1-3 ΠΡΟΚΡΙΣΗ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    1-3 “ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 2014” OPTIMIST - LASER 4.7 - LASER RDL, LASER STD I.O.XΑΝΙΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (21/2/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟY
    1-2 ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ - ΝΟ ΔΗΛΕΣΙ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    7-9 ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD - RS:X ΝΟ ΡΟΔΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    8-9 OPEN & R.L. TECHNO 293 (RANKING LIST) - RS:X (8.5) Ν.Α.Ο ΚΕΚΡΩΨ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΝΟΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    8-9 ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΟΠΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    8-9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΑΙΓΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

    Αναβολή Αγώνα
    Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    8-9 ΦΑΝΗΣ ΛΥΡΩΝΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (18/2/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    15-16 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΔΥΣΣΕΑ OPTIMIST ΝΟΕ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    15-16 CLUB MATCH RACE GRADE 4 PLATU 25 ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    15-16 ΑΝΟΙΞΗ 2014 OPTIMIST - LASER ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

    Αναβολή για 10-11/5
    ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    22-23 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΑΣΗΣ J/24 J/24 ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (4/03/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    22-23 ΑΘΗΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ OPTIMIST ΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    22-25 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΚΡΗΤΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΡΟΔΟΥ

  • .. Προκήρυξη (7/03/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    22-25 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΑΟ ΙΘΑΚΗΣ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ"
  • .. Προκήρυξη (6/03/2014)
  • ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
    29-30 ΕΙΡΗΝΗΣ-ΦΙΛΙΑΣ 2014 OPTIMIST - LASER4.7/RDL ΝΟΕΦ ΑΘΗΝΑ
    29-30 ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER4.7/RDL ΝΟΡ ΑΛΚΥΩΝ - ΝΟΝΜΑ - ΝΑΟΜΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    5-6 ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ RS:X & TECHNO 293 Ν.Α.Ο.Β.ΒΑΡΚΙΖΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    Techno 293
    RS:X
    (3/4/2014)
  • .. Προκήρυξη
    Formula
    RS:X
    (3/4/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    5-6 MARITIME CUP DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    5-6 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ 2014 OPTIMIST ΝΟΚ ΑΘΗΝΑ
    5-6 ΚΥΠΕΛΛΟ Ν. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΛΟΥΤΣΑ - ΝΟΝΑ - ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    5-6 ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ OPTIMIST - LASER 4.7 ΙΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (28/3/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    12-13 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ FUN FUN Α.Ο. ΣΧΙΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    12-13 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΓΙΩΡΓΟΥ ΔΟΚΟΥ LASER 4.7/RDL/STD ΝΟΔ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    12-13 OPEN & R.L. TECHNO 293 (RANKING LIST) - RS:X (8.5) ΝΟ ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ

    Αναβολή
    ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    26-27 ΚΟΡΝΗΛΑΚΙΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΝΑΟΚΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    ΜΑΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    3-4 ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ RS:X RS:X Ν.A.O.B.B.

  • .. Προκήρυξη
    (18/4/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    3-4 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΑΝΤΟΣ OPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Ο.Β.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

    Αναβολή για 29-30/6
    ΑΘΗΝΑ
    3-4 GAME RACE OPTIMIST - ΤΗΛΕΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    3-4 ΠΑΜΒΩΤΙΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (25/4/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    3-4 ΑΧΑΙΟΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

    Αναβολή
    Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    3-4 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ FUN FUN Α.Ο. ΣΧΙΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    9 - 11 ΤΗΝΙΑ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΤΗΝΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (14/4/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    10-11 ΑΝΟΙΞΗ 2014 OPTIMIST - LASER ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (5/5/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    10-11 ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΕΙΑ 2014   ΣΧΟΛΗ Ν. ΔΟΚΙΜΩΜ

  • .. Προκήρυξη
    (6/5/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    17-18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΑΟΕΛ "ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ" ΑΘΗΝΑ
    24-25 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ - 1ος ΓΥΡΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    24-25 ΟΜΑΔΙΚΟ OPTIMIST OPTIMIST ΙΟΠ ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΑΝΟΙΞΗ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    31/5-1/6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΕΛΙΑ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΙΟΥΝΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    7-8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔ. ΚΑΡΕΛΙΑ OPTIMIST - LASER 4.7 / RDL ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ

  • .. Προκήρυξη
    (23/5/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 ΚΡΙΤΩΝ & ΑΘΗΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ - ΕΙΡΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7, LASER RDL ΝΟΕΦ - ΝΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (12/5/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    24-25 ΕΠΑΝΩΜΗ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟΘΑΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    26-27 OPEN & R.L. TECHNO 293 (RANKING LIST) - RS:X (8.5) ΝΑΟΒΒ

  • .. Προκήρυξη
    (29/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    28-29 “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ” ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ “HANSA”-AMEA “HANSA”-AMEA ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ-SAILABILITY HELLAS

  • Προκήρυξη
    (13/06/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    27-29 ΙΘΑΚΗ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΑΟ ΙΘΑΚΗΣ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ"

  • .. Προκήρυξη
    (13/06/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    28-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΑΝΤΟΣ OPTIMIST, LASER 4,7 Ν.Ο.Β.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (13/06/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    28-29 «4ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΥΡΕΙΑ» OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟΘΑ

  • .. Προκήρυξη
    (13/06/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    ΙΟΥΛΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    5-6/7/2014 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ OPTIMIST - LASER 4.7

    Αναβολή
    Ναυταθλητικός Ομιλος Βόνιτσας Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    6-9 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ LASER RDL ΓΥΝΑΙΚΏΝ LASER RDL Ε.Ι.Ο. – Ν.Ο.BΟΛΟΥ & ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Ο.Ε.Α & Ν.Α.ΒΟΛΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (16/6/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    12 - 13 ΑΜΕΙΝΟΚΛΕΙΑ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΑΣΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (2/07/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    22-27 INTERNATIONAL REGATTA ALEXANROUPOLIS OPTIMIST - LASER 4.7 - 420 ΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    23-24 ΚΥΠΕΛΛΟ Δ. ΓΚΙΚΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD - LASER MASTERS ΝΟ ΡΟΔΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    23-24 "ΣΥΘΑΣ 2014" OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (23/05/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    30-31 "ΝΗΡΙΚΟΣ " OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (25/08/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    1-7 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ FUN SPEED FUN SPEED Α.Ο. ΣΧΙΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    4-7 4TH INTERNATIONAL SAILING REGATTA THESSALONIKI 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΟΦΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    6 - 7 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟΕΘ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    6-7 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΩΝ ΧΟΡΗΓΩΝ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ

  • .. Προκήρυξη
    (4/08/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    6-7 ANDROS MATCH RACE BOLERO ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    6-7 ΧΑΡΗΣ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΑΙΓΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"

  • .. Προκήρυξη
    (8/08/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    6-7 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ OPTIMIST-LASER 4.7/RDL ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (30/08/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    9-10   OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

    Αναβολή αγώνα
    Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    13 - 14 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ FUN FUN Α.Ο. ΣΧΙΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    13-14 3ο Κύπελλο «Εθελοντή Δότη» OPTIMIST, LASER RDL/4.7 N.O.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ «Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ»

  • .. Προκήρυξη
    (10/09/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    13-14 "ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' " - 7ο ΚΥΠΠΕΛΟ "ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ OPTIMIST" OPTIMIST - LASER - 470 - FINN ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (27/08/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    13-14 1o ΚΫΠΕΛΛΟ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (27/08/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    13-14 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Κ. ΧΟΥΝΤΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

    Αναβολή
    ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    19-21 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL Ι.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ "ΑΙΟΛΟΣ"

  • .. Προκήρυξη
    (10/09/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΙΟΥ
    20-21 ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ OPTIMIST ΝΟΡ ΑΛΚΥΩΝ - ΝΟΝΜΑ - ΝΑΟΜΑ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    19-21 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΕΝΑΚΗ - ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ (ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ Μ. ΠΟΤΗΡΙΑΔΗ) OPTIMIST - LASER - 420 - 470 - DRAGON ΝΟΕ

  • .. Προκήρυξη
    (10/9/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    20 - 21 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ FUN FUN Α.Ο. ΣΧΙΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

  • .. Προκήρυξη
    (12/09/2014)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    19-21 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΙΟΥ
    20-21 ΙΩΑΝΝΗ ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗ 2014 TECHNO - RS:X ΙΟΠ ΑΘΗΝΑ
    20-21 OPEN & R.L. TECHNO 293 (RANKING LIST) - RS:X (8.5) ΝΑΟΒ

  • .. Προκήρυξη
    (29/11/2013)
  • ΑΘΗΝΑ
    20-21 1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟΚ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (9/09/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    20-21 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ J24 ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (10/9/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    20-21 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ OPTIMIST - LASER STD/RDL/4.7 Ν.Ο.Β.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (12/9/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    27-28 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟΑΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    27-28 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΚΙΑΤΟΥ

    Αναβολή αγώνα
    Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    4-5 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST ΝΑΟΒ ΑΘΗΝΑ
    4-5 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2014

    OPTIMIST, LASER 4.7 - RDL
    N.O.ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (27/09/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    4-5 Ν.ΣΩΤΗΡΙΟΥ LASER 4.7 - 420 ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    4-5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΙΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (27/09/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    4-5 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (30/08/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    5-6 PIRAEUS TROPHY ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΑΡ. ΔΑΡΙΩΤΗ DRAGON NOE ΑΘΗΝΑ
    11-12 21ο ΚΥΠΕΛΛΟ Β. ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER RDL, LASER 4.7 Ν.Ο.ΛΙΜΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (3/10/2014)
  • ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
    11-12 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΣΣΙΣΗ OPTIMIST ΝΟΔ

  • .. Προκήρυξη
    (27/09/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    11-12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΟΣ - 1o ΚYΠΕΛΛΟ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (27/08/2014)
  • <
    ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    12-13 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ CATAMARAN - SURF ΝΟΕΘ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΌΧΙ 2014 LASER 4.7/RDL/STD - 420 - 470 - FINN - 49er - LIGHTNING ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (15/10/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ - ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ - 1o ΚYΠΕΛΛΟ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΝΟΘ

  • .. Προκήρυξη
    (27/08/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    18-19 ΓΥΘΕΙΟ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (2/09/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    18-19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΟΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    25-26 ΔΗΜΗΤΡΙΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ. ΑΦΑΝΤΖΗ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΟΘΑ

  • .. Προκήρυξη
    (20/10/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    25-26 ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD Ι.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

  • .. Προκήρυξη
    (20/10/2014)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    25-26 LAGONISI GRAND RESORT CUP - 2ος Αγώνας OPTIMIST - LASER 4.7/RDL Ν.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (23/09/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    31/10-2/12 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MATCH RACE - GRADE 3 PLATU 25 ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    1-2 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST & LASER 4.7 N.O. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

  • .. Προκήρυξη
    (20/10/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    1-2 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ 2014 LASER 4.7/RDL/STD NOK

  • .. Προκήρυξη
    (15/10/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    1-2 ΦΑΝΗΣ ΛΥΡΩΝΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    8-9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST ΝΟΒ ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΝΑΟΚΘ

  • .. Προκήρυξη
    (27/10/2014)
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    8-9 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ 2014 LASER 4.7/RDL/STD NOK ΑΘΗΝΑ
    8-9 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (15/10/2014)
  • ΚΕΝΤ. ΕΛΛΑΔΑ
    15-16 ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-16 GERRARD BELKIN OPTIMIST - LASER 4.7 Ν.Ο. ΣΥΡΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (22/10/2014)
  • Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ
    15-16 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST Ν.O.K.B.

  • Προκήρυξη
    (7/11/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    15-16/11 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST/LASER ΝΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΔ ΕΛΛΑΔΑΣ
    22-23 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ LASER 4.7/RDL ΝΑΟΒ

  • Προκήρυξη
    (7/11/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    22-23 J24 MATCH RACE 2014 J24 Ι.Ο.Ρ.

  • Προκήρυξη
    (7/11/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    22-23 ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΑΟΕΛΛ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΑΟΕΛ "ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ" ΑΘΗΝΑ
    29-30 6o ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Ε.ΣΤΑΥΡΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟΚ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

  • Προκήρυξη
    (3/11/2014)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    29-30 ΚΕΚΡΩΠΙΑ 2014 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΚΕΚΡΩΨ

  • .. Προκήρυξη
    (15/10/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2014
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    6-7 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΙΟΝΩΝ 2014 OPTIMIST ΙΟΠ

  • .. Προκήρυξη
    (1/12/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    6-7 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΖΙΟΥ OPTIMIST - LASER ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

    Αναβολή για 13-14/12
    ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    6-7 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ LIGHTNING N.A.O.B

  • .. Προκήρυξη
    (18/11/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    13-14 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    13-14 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ TECHNO ΝΟΒ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    13-14 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΖΙΟΥ OPTIMIST - LASER ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

  • .. Προκήρυξη
    (5/12/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    26-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΟΘΦ

  • .. Προκήρυξη
    (3/11/2014)
  • <
    ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    26-30 BLUE GREECE CUP OPTIMIST ΝΟΡ ΑΛΚΥΩΝ - ΝΟΝΑ - ΙΟΠΟΡ

  • .. Προκήρυξη
    (20/10/2014)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    27-30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΥΣΑΚΗΣ & ΠΡΟΠ. CAMP OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD - RS:X ΝΟ ΡΟΔΟΥ

  • .. Προκήρυξη
    (1/12/2014)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

     

     

     

     

     

     

     
     
     
         
     
    /**************************************************************** * Κώδικας για βελάκια * *****************************************************************