Hellenic Sailing Federation

Αγώνες 2015 -> Διασυλλογικά

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

2010 ISAF Annual Conference

4 - 15 Νοεμβρίου 2010 Aθήνα
4 - 15 Nov 2010 - Athens
  • Ενημέρωση - Read more
  •  

    I.S.A.F.

    Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

    Πρόκριση

    Εθνικής Ομάδας Optimist 2010
    24 Μαρτ - 1 Απρλ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα
  •  

    Περιφερειακό ΝΔ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΙΟΝΙΟΥ

    Optimist & Laser 4.7
    24 - 27 Μαρτ 2010,
    Α.Ι.Ο. ΡΙΟΥ ΙΑΣΩΝ

  • Optimist
  • Laser
  •  

    2η Πρόκριση σκαφών

    420 & Laser RDL
    19 - 21 Μαρτ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα 420
  • Αποτελέσματα RDL
  •  

    Περιφερειακό Θεσσαλονίκης

    Optimist, Laser 4.7
    13 - 14 Μαρτ 2010,
    Ι.Ο. Θεσσαλονίκης

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα Optimist
  •  

    Alexander The Great 2010

    470, Finn, Laser STD, RDL
    3 - 7 Mαρτ 2010,
    Θεσσαλονίκη

  • Αποτελέσματα 470
  • Αποτελέσματα Finn
  • Αποτελέσματα Laser RDL
  • Αποτελέσματα Laser Standard
  •  

    2η Πρόκριση Εθνικής Ομάδας

    Star, 49er, RS:X
    3 - 7 Mαρτ 2010,
    Ε.Ι.Ο

  • Αποτελέσματα Star
  • Αποτελέσματα 49er
  • Αποτελέσματα RS:X
  •  

    Περιφερειακό Αθηνών

    Optimist, Laser 4.7
    27 - 28 Φεβ 2010,
    Ν.Α.Ο.Β.

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα Optimist Αγόρια
  • Αποτελέσματα Optimist Κορίτσια
  •  

    Περιφερειακό Κ. ΕΛΛΑΔΟΣ

    Optimist, Laser 4.7
    20 - 21 Φεβ 2010,
    OEANA Βόλου

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα OptimistL
  •  

    Περιφερειακό ΕΥΒΟΪΚΟΥ

    Laser 4.7
    20 - 21 Φεβ 2010,
    Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  •  

    1η Πρόκριση σκαφών

    420 & Laser RDL
    12 - 15 Φεβ 2010,
    Μαρίνα Δέλτα Ε.Ι.Ο.

  • Αποτελέσματα 420
  • Αποτελέσματα RDL
  •  

    Περιφερειακό Βορ. Ελλάδος

    Optimist, Laser 4.7
    6 - 7 Φεβ 2010,
    N.O. Πόρτο Καρρά

  • Αποτελέσματα Laser 4.7
  • Αποτελέσματα OptimistL
  •  

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Διασυλλογικοί Αγώνες 2015

     Επιλέξτε έτος για να δείτε διασυλλογικά  

     

    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    2-5 ΘΕΜΗΣ ΛΕΜΠEΣΟΠΟΥΛΟΣ & ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ CAMP OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΟ ΓΑΛΑΞΕΙΔΙΟΥ

  • Προκήρυξη
    (5/12/2014)
  • ΚΕΝΤ. ΕΛΛΑΔΑ
    10-11 ΕΛΛΗΣ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΛΚΙ ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ 420 - 470 - LASER - DRAGON ΝΟΕ

  • Προκήρυξη
    (29/12/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    17-18 ΑΡΓΟΝΑΥΤΟΥ OPTIMIST ΝΟΕ

  • Προκήρυξη
    (29/12/2014)
  • ΑΘΗΝΑ
    24-25 ΚΥΠΕΛΛΟ Χ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΟΘΑ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    24-25 ΚΡΙΤΩΝΑ ΔΗΛΑΒΕΡΗ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    31/1-1/2 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ TECHNO 293 - RS:X ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    31/1-1/2 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΪΛΑ 2015 OPTIMIST ΙΟΠ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    7-8 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΠΠΑΔΗ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΪΛΑ 2015 OPTIMIST ΝΟΔ - ΙΟΠ

  • Προκήρυξη
    (22/1/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ 2015 LASER STD/RDL - 470 - FINN - 49ER ΙΟΠ

  • Προκήρυξη
    (18/2/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ Techno 293 & RS:X Ι.Ο.ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

  • Προκήρυξη
    (11/2/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ OPTIMIST - LASER 4.7 ΙΟΘ

  • Προκήρυξη
    (11/2/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    28/2-1/3 "ΑΧΑΙΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΛΟΓΑ 2015" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

  • Προκήρυξη
    (3/2/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    28/2-1/3 "ΧΑΝΙΑ 2015" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

  • Προκήρυξη
    (3/2/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    28/2-1/3 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΟΚΘ

  • Προκήρυξη
    (18/2/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΜΑΡΤΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    28/2-1/3 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΟΚΘ

  • Προκήρυξη
    (18/2/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    28/2-1/3 "ΑΧΑΙΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΛΟΓΑ 2015" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

  • Προκήρυξη
    (3/2/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    28/2-1/3 "ΧΑΝΙΑ 2015" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

  • Προκήρυξη
    (3/2/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    7-8 ΦΑΝΗΣ ΛΥΡΩΝΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    7-8 ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΚΩ

  • Προκήρυξη
    (18/2/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    7-8 ΔΗΜΗΤΡΑ OPTIMIST - LASER ΝΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    7-8 ΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΑΙΓΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

  • Προκήρυξη
    (25/2/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    13-15 MINOAN CUP MATCH RACE J24 Ι.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    15 Α΄ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ MARBLEHEAD ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    14-15 ΟΔΥΣΣΕΑ

    Αναβολή
    OPTIMIST ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    15-16 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ TECHNO 293 - RS:X ΝΑΟ ΚΕΚΡΩΨ ΑΘΗΝΑ
    21-22 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ TECHNO 293/RSX ΝAO ΚΕΚΡΟΨ

  • Προκήρυξη
    (5/3/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    21-22 "ΧΑΝΙΑ 2015" J24, OPTIMIST, LASER RDL, LASER 4.7 I.O.X

  • Προκήρυξη
    (5/3/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    5 - 8 ΚΥΠΠΕΛΟ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ LASER RDL LASER RDL ΝΟΘ

  • Προκήρυξη
    (27/3/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    4-5 MARITIME CUP DRAGON NOE ΑΘΗΝΑ
    4-6 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ 2015 OPTIMIST NOK ΑΘΗΝΑ
    25-26 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟΝΑ

  • Προκήρυξη
    (23/4/2015)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    25-26 ΚΟΡΝΗΛΑΚΙΑ LASER 4.7/RDL - 420

    Αναβολή
    ΝΑΟΚΘ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΜΑΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    1-2 & 3-5 ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    1-3 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    9-10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7

    Αναβολή
    ΝΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΟΠΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    9-10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΜΒΩΤΙΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  • Προκήρυξη
    (24/4/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    9-10 "ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 2015" OPTIMIST ΝΑΟ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

    Αναβολή για 12-13/9
    ΑΘΗΝΑ
    9-10 ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΕΙΑ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD - 420 - 470 - FINN - LIGHTNING - DRAGON ΙΟΠ-ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ

  • Προκήρυξη
    (29/4/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    9-10 ΑΓΩΝΑΣ ΤΡΙΓΩΝΟΥ - FUNBOARD FUNBOARD Ν.O. ΠΑΤΡΩΝ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    16-17 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΝΟΘ

  • Προκήρυξη
    (15/5/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    16-17 5ο ΚΥΠΕΛΛΟ «ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 2015» OPTIMIST - LASER 4.7 Ν.Α.Ο.Β.Β.

  • Προκήρυξη
    (21/4/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    20-23 MATCH RACE PLATU25 ΝΟ ΠΑΡΟΥ Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    29-31 PAROS OPTIMIST FAST FORWARD OPTIMIST 11ΧΡΟΝΑ-15ΧΡΟΝΑ ΝΟ ΠΑΡΟΥ

  • Προκήρυξη
    (15/5/2015)
  • Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    ΙΟΥΝΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    6-7 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΑΝΤΟΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • Προκήρυξη
    (15/5/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    6-7 16ο ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ "ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΕΛΙΑ" OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ

  • Προκήρυξη
    (22/5/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    13-14 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ OPTIMIST - LASER ΝΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    20-21 ΔΙΟΝΥΣΊΑ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

  • Προκήρυξη
    (7/5/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    26-28 ΟΜΑΔΙΚΟ OPTIMIST OPTIMIST ΙΟΠ ΑΘΗΝΑ
    29/6-1/7 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ TECHNO 293 - RS:X ΝΑΟΒΒ

  • Προκήρυξη
    (12/5/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΙΟΥΛΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    10-12 REGATTA ΔΙΑΠΟΡΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7 - ΙΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑ DIVISION 2 ΝΟΘ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    11-12 ΑΜΕΙΝΟΚΛΕΙΑ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD

    Αναβολή
    ΝΟ ΑΣΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    18-19 MULTI - CUP FORMULA Ι.Ο. ΠΑΤΡΩΝ

  • Προκήρυξη
    (15/5/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    20-23 ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 470, LASER 4.7 ΝΟΘ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    25-26 «ΣΙΚΥΩΝΙΑ 2015» OPTIMIST, LASER 4.7 IΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

  • Προκήρυξη
    (20/7/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    25-26 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SLALOM 2015 SLALOM ΟΜΙΛΟΣ ΙΣΤΙΟΣΑΝΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    1-5 INTERNATIONAL REGATTA ALEXANDROUPOLIS OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟA ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    28-29 29οι ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    29-30 ΚΥΠΕΛΛΟ Δ. ΓΚΙΚΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΡΟΔΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    5-6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΑΙΓΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    5-6 ΑΜΕΙΝΟΚΛΕΙΑ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΑΣΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  • Προκήρυξη (24/7/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    5-6 29οι ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "ΑΙΟΛΟΣ"

  • Προκήρυξη (25/8/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    5-6 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

  • Προκήρυξη (13/8/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    5-6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΙΟΘ

  • Προκήρυξη (30/7/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    6-10 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ OPTIMIST - LASER 4.7 - BIC TECHNO ΝΑΟΒΒ-ΝΑΟΒ-ΝΟΒ-ΝΟΚΒ

  • Προκήρυξη (10/7/2015)
  • Δήλωση Συμμετοχής Αθλητών (10/7/2015)
  • Δήλωση Συμμετοχής Συνοδού Σκάφους (10/7/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    7-12 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΟΥ OPTIMIST, 420, LASER RDL/4.7, LASER MASTERS ΝΟ ΠΑΡΟΥ Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    11-13 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ - ΚΥΠΕΛΛΟ "ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ OPTIMIST" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

  • Προκήρυξη (25/8/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    12-13 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ TECHNO 293 - RS:X ΝΑΟΒ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    12-13 "ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 2015" OPTIMIST ΝΑΟ ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

  • Προκήρυξη (31/7/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    19-20 2ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΙΟΚ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    19-20 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΕΝΑΚΗ - ΑΦΑΝΟΥΣ ΝΑΥΤΗ OPTIMIST - LASER - 470 - 470 - DRAGON ΝΟΕ

    Αναβολή
    ΑΘΗΝΑ
    25-27 VOULIAGMENI CUP - HMRT 2015 PLATU 25 Ν.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • Προκήρυξη
    (25/9/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΓ OPTIMIST ΑΝΟΓ ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST ΝΟΠΦ ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ Κ. ΥΨΗΛΑΝΤΗ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟΕΦ

  • Προκήρυξη
    (15/9/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΝΑΥΤΙΚΑ ΑΙΣΧΥΛΕΙΑ OPTIMIST - LASER ΝΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

  • Προκήρυξη
    (21/9/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    26-27 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΝΟΑΘ

  • Προκήρυξη (10/9/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    26-27 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΑΦΩΝ ΚΛΑΣΗΣ J24 J24 Ι.Ο. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Προκήρυξη
    (18/9/2015)
  • Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    2-4 ΑΓΩΝΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ LASER 4.7/RDL - 420 - TECHNO 293 - RS:X ΙΟΠΟΡ

    Αναβολή
    ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    3-4 «ΑΛΕΠΟΧΩΡEΙΑ 2015» OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ

  • Προκήρυξη
    (27/2/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    3-4 ΝΗΡΙΚΟΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

  • Προκήρυξη
    (21/9/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    3-4 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ TECHNO 293 - RS:X ΝΟΚΒ ΑΘΗΝΑ
    3-4 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ OPTIMIST ΝΑΟΒ

  • Προκήρυξη
    (25/9/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    3-4 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ CATAMARAN ΝΟΕΘ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    3-4 22ο ΚΥΠΕΛΛΟ Β. ΕΥΒΟΙΚΟΥ "ΑΛΚΗΣ ΚΟΝΤΟΣ" OPTIMIST, LASER 4.7 ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ

  • Προκήρυξη
    (15/9/2015)
  • ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΆΔΑ
    3-4 PIRAEUS TROPHY ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΑΡ. ΔΑΡΙΩΤΗ DRAGON NOE ΑΘΗΝΑ
    9-10 ΑΙΓΙΝΑ CUP 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
    9-11 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2015 OPTIMIST - LASER RDL
    LASER 4.7
    ΝΟ ΣΥΡΟΥ

  • Προκήρυξη
    (14/9/2015)
  • Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    10-11 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟΕΘ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    10-11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΟΣ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

    Ακύρωση
    ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    10-11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

    Αναβολή για 28-29/11
    ΑΘΗΝΑ
    10-11 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΣΣΙΣΗ OPTIMIST ΝΟΔ

  • Προκήρυξη
    (7/10/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    17-18 ΚΥΠΕΛΛΟ "ΌΧΙ 2015" LASER 4.7/RDL/STD - 420 - 470 ΙΟΠ

  • Προκήρυξη
    (7/10/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    17-18 ΓΥΘΕΙΟ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

  • Προκήρυξη
    (2/10/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    17-18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ - ΒΟΤΣΕΙΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 - 470 ΝΟΘ

  • Προκήρυξη
    (28/9/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    17-18 ΚΕΚΡΟΠΙΑ 2015 OPTIMIST - LASER ΝΑΑΟ ΚΕΚΡΟΨ

  • Προκήρυξη
    (12/10/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    17-18 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΖΙΟΥ J24 ΝΟ ΓΑΖΙΟΥ

  • Προκήρυξη
    (12/10/2015)
  • Ν.ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
    24-25 "ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2015" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

    Αναβολή για 14-15/11
    Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    24-25 ΔΗΜΗΤΡΙΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΦΑΝΤΖΗ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΟΘΑ

  • Προκήρυξη
    (14/10/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    24-25 LAGONISI GRAND RESORT V OPTIMIST Ν.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

  • Προκήρυξη
    (9/9/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    24-25 ΚΥΠΕΛΛΟ N. ΕΥΒΟΪΚΟΥ - 1ος ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 ΝΟ Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΟΠΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    31/10-1/10 ΚΑΛΑΜΑΚΕΙΑ 2015 LASER 4.7/RDL/STD ΝΟΚ ΑΘΗΝΑ
    31/10-1/11 "ΑΡΙΑΔΝΗ" ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    31/10-1/11 ΚΥΠΕΛΛΟ N. ΕΥΒΟΪΚΟΥ - 2ος ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 Ν.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

  • Προκήρυξη
    (14/10/2015)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    31/10-1/11 ΚΥΠΕΛΛΟ N. ΕΥΒΟΪΚΟΥ - 2ος ΑΓΩΝΑΣ OPTIMIST - LASER 4.7 Ν.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

  • Προκήρυξη
    (14/10/2015)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    6-8 «ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΥ & Ν. ΣΩΤΗΡΙΟΥ 2015» OPTIMIST GAME RACE- Techno 293- Laser 4,7 ΙΟΠΟΡ

  • Προκήρυξη
    (6/11/2015)
  • ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    7-8 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    7-8 ΚΑΛΑΜΑΚΕΙΑ 2015 LASER 4.7/RDL/STD ΝΟΚ

  • Προκήρυξη
    (1/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    7-8 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - MEDAL RACE OPTIMIST ΝΟΒ

  • Προκήρυξη (29/10/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    7-8 "ΣΟΥΔΑ 2015" OPTIMIST, LASER STD, RDL, 4.7, MASTERS Ι.Ο.Χ

  • Προκήρυξη
    (21/10/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ/td>
    7-8 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΠΛΑΤΣΗ 2015 LASER 4.7/RDL - 420 ΝΑΟΚΘ

  • Προκήρυξη
    (22/10/2015)
  • ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

  • Προκήρυξη
    (7/9/2015)
  • ΚΕΝΤ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ TECHNO 293 - RS:X ΝΟΒ

  • Προκήρυξη
    (14/10/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    14-15 RETHYMNO MATCH RACE MATCH RACE J24 Ι.Ο. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  • Προκήρυξη
    (26/10/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    14-15 "ΖΩΗ ΓΛΥΚΕΙΑ" OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

  • Προκήρυξη
    (1/11/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-15 «ΚΟΙΛΑΔΑ 2015» OPTIMIST - LASER 4.7 Ν. ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

  • Προκήρυξη
    (6/11/2015)
  • Ν.Δ. ΕΛΛΑΔΑ
    14-16 GERALD BELGIN OPTIMIST - LASER 4.7/RDL ΝΟ ΣΥΡΟΥ ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    21-22 ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ LASER 4.7/RDL ΝΑΟΒ

  • Προκήρυξη
    (13/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    20-22 ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΠΦ OPTIMIST ΝΟΠΦ

  • Προκήρυξη
    (13/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    28-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 2015 OPTIMIST - LASER 4.7 - BUG ΝΟ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • Προκήρυξη
    (4/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2015
    ημ/νιες ονομασία αγώνα κατηγορίες όμιλος περιφέρεια
    5-6 «ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ» OPTIMIST- LASER 4,7& LASER RDL ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Προκήρυξη (13/11/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    5-6 «ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΓΓΑΝΟΣ» HANSA 2,3 ΙΟΠ - SAILABILITY HELLAS

  • Προκήρυξη (19/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    5-6 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΙΟΝΩΝ 2015 OPTIMIST ΙΟΠ

  • Προκήρυξη (18/11/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    12-13 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DRAGON ΝΟΕ ΑΘΗΝΑ
    12-13 Match Race National Cup 2015 YNGLING ΝΟΕ

  • Προκήρυξη
    (11/12/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    12-13 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΖΩΣΤΗΡΑ LASER 4.7, RDL, STD/td> ΝΟB

  • Προκήρυξη (4/12/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    19-20 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΡΗΤΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL Ι.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  • Προκήρυξη (11/12/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
    26-29 BLUE GREECE CUP OPTIMIST ΙΟΠΟΡ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
    26-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL - 420 ΟΘΦ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑ
    28-29 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΒΑΡΚΙΖΑΣ 2015 OPTIMIST - Τ293 - RS:X - FREERIDE N.A.O.B.B.

  • Προκήρυξη (7/12/2015)
  • ΑΘΗΝΑ
    27-30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΥΣΑΚΗΣ OPTIMIST - LASER 4.7/RDL/STD - RS:X ΝΟ ΡΟΔΟΥ

  • Προκήρυξη (26/11/2015)
  • ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

     

     

     

     

     

     

     
     
     
         
     
    /**************************************************************** * Κώδικας για βελάκια * *****************************************************************