Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νεότητας 420

Χρυσό μετάλλιο U17 η Μελίνα Παππά με την Μαρία Τσαμοπούλου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPTIMIST 2018

5-9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018

Ι.Ο. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Χρυσό Μετάλλιο η Νάνσυ Φακίδη

στους Μεσογειακούς στα Laser RDL

Αργυρό Μετάλλιο στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 470

οι Μάντης - Καγιαλής

Χρυσό Μετάλλιο στην κατηγορία Laser Rdl U21

για τον Παντελή Κυρπόγλου του Ν.Ο. Βουλιαγμένης

Laser 4.7 European Youth Championships & Trophy 2018

Δύο ακόμη μετάλλια για την Ελληνική ιστιοπλοΐα από τον Αιμίλιο Μόνο και το Δικαίο Κερκουλά.

«Η ΒΡΑΔΙΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ 2017»

«Η ΒΡΑΔΙΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ 2017»

PREV
NEXT

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ.

Κάνε την εγγραφή σου συμπληρώνοντας το email σου!

Τελευταία Νέα

05 – 09 Ιουλίου 2018
Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Μυτιλήνης

Οι Νικητές:

Αγόρια

  1. Γκαρίπης Αναστάσιος – Ο.Φ.Θ.
  2. Τσάκος Στέφανος – Ν.Ο. Δελφινάριο
  3. Μπήτρος Δημήτρης – Ν.Ο. Αίγινας

Κορίτσια

  1. Γουίντερς Ελισάβετ-Αννα – Ν.Ο. Βουλιαγμένης
  2. Βαρθολομαίου Δήμητρα – Ν.Ο.Κ.Β.
  3. Κοκκινάκη Αθανασία – Α.Ν.Ο.Γ

Αποτελέσματα

Ναυταθλητικός ‘Ομιλος Βόνιτσας , Σάββατο – 07/07/2018, Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου

Πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια της πληρέστερης ενημέρωσης των ομίλων για διάφορα θέματα που απασχολούν το άθλημα της ιστιοπλοΐας, παρουσία του προέδρου  της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας κ. Αντώνης Δημητρακόπουλος, ο οποίος συνοδευόταν από τον έφορο Βορείου Ελλάδος κ. Κων/νο Χατζηκωνσταντίνου. Συμμετείχαν εκπρόσωποι των εξής Ομίλων: ΝΑ.Ο. Αστακού, Ι.Ο. Δυτ. Ελλάδας, Ν.Ο. Λευκάδας, Ν.Ι.Ο. Πρέβεζας, Ι.Ο. Ιωαννίνων, ΝΑ.Ο. Κέρκυρας, Ι.Ο. Κέρκυρας, Ν.Ο. Βορείου Ιονίου, Ι.Ο. Μαρίνας Γουβιών, ΝΑ.Ο. Κεφαλονιάς και Ιθάκης, Ι.Ο. Βασιλικής Λευκάδας και ΝΑ.Ο. Βόνιτσας. Ως χώρος συνάντησης επιλέχθηκε η αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας που παραχωρήθηκε ευγενικά για το σκοπό αυτό.

Η ενημέρωση περιεστράφη γύρω από τα θέματα του προϋπολογισμού της Ομοσπονδίας, της τακτοποίησης πολεοδομικών εκκρεμοτήτων ναυταθλητικών εγκαταστάσεων, της εμπλοκής που δημιουργήθηκε με την «αναγκαιότητα» ύπαρξης ναυαγοσωστών στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες, τον πειθαρχικό κανονισμό, κ.α. Παράλληλα δόθηκε η ευκαιρία στους εκπροσώπους να ανταλλάξουν απόψεις σχετικά με εσωτερικά θέματα της περιφέρειας, όπως την βελτίωση του αγωνιστικού προγραμματισμού, κάτι το οποίο όμως θα συζητηθεί εκτενέστερα σε μελλοντική συνάντηση.

Με την συμμετοχή όλων σχεδόν των μελών του Δ.Σ εξελίσσονται από το Σάββατο 7/7 περιφερειακές  συνδιασκέψεις με στόχο την προετοιμασία για την έκτακτη Γενική,γ Συνέλευση της Ε.Ι.Ο. στις 22/7 με κρίσιμα θέματα που ταλανίζουν την Ομοσπονδία και τα σωματεία της εδώ και αρκετά χρόνια. H Γενική Συνέλευση θα σηματοδοτήσει την αλλαγή στάσης της Ομοσπονδίας πάνω στα ζητήματα που αφορούν της πιστή τήρηση των νόμων και του Καταστατικού της Ομοσπονδίας

Πιο συγκεκριμένα:

  • Σάββατο 7/7  – Συγκέντρωση συνάντηση στην Πέτρα Λέσβου με εκπροσώπους σωματείων Νήσων Αιγαίου και Κρήτης με την συμμετοχή των Αντιπροέδρων της Ε.Ι.Ο., κου Αδαμόπουλου  και κας Αναστασίου  και του Πρόεδρου της Ε.Α.Θ. κου Τσαλίκη.
  • Σάββατο 7/7 – Συγκέντρωση συνάντηση στην Βόνιτσα  με εκπροσώπους σωματείων Δυτικής Ελλάδος και Ιονίων Νήσων με την συμμετοχή του προέδρου της Ε.Ι.Ο. κου Δημητρακόπουλου και του Έφορου Β. Ελλάδος Κ. Χατζηκωνσταντίνου.
  • Δευτέρα 9/7  – Συγκέντρωση συνάντηση στον Ν.Ο Κατερίνης   με εκπροσώπους σωματείων Θεσσαλονίκης  με την συμμετοχή του προέδρου της Ε.Ι.Ο. κου Δημητρακόπουλου, του Αντιπροέδρου της Ε.Ι.Ο.  κου Πατητάρου, του Εφόρου Εθνικών Ομάδων της Ε.Ι.Ο.  κου Παυλίδη, της εφόρου Χορηγιών και Εκδηλώσεων της Ε.Ι.Ο. κας Σέρφα, του Πρόεδρου της Ε.Α.Θ. κου Τσαλίκη, και του Έφορου Β. Ελλάδος Κ. Χατζηκωνσταντίνου.
  • Δευτέρα 9/7  – Συγκέντρωση συνάντηση στον Οργανισμό Λιμένος Πάτρας με εκπροσώπους σωματείων Νοτίου Ελλάδος   με την συμμετοχή της Αντιπροέδρου της Ε.Ι.Ο. καις Αναστασίου, του Γενικού Γραμματέα της Ε.Ι.Ο. κου  Παπαναθασίου,  του ειδικού Γραμματέα της Ε.Ι.Ο.  Γιάννη Μπέη και του Εφόρου Υλικού κου Χριστόπουλου.
  • Τρίτη 10/7 – Συγκέντρωση συνάντηση στον Ι.Ο. Παγγαίου Καβάλας με εκπροσώπους σωματείων Βορείου Ελλάδος με την συμμετοχή του προέδρου της Ε.Ι.Ο. κου Δημητρακόπουλου , του Αντιπροέδρου της Ε.Ι.Ο.  κου Πατητάρου, του Εφόρου Εθνικών Ομάδων της Ε.Ι.Ο.  κου Παυλίδη, της εφόρου Χορηγιών και Εκδηλώσεων της Ε.Ι.Ο. κας Σέρφα, του Πρόεδρου της Ε.Α.Θ. κου Τσαλίκη, και του Έφορου Β. Ελλάδος Κ. Χατζηκωνσταντίνου

στο 2018 RS:X WINDSURFING YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS που ολοκληρώθηκε χθες στη Γαλλία.

Περισσότερα

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

 Νεώτερες πληροφορίες  που αφορούν την σχολή προπονητών  2018 Ανοιχτής Θάλασσας.

Για να χορηγηθεί Βεβαίωση Αθλητικής Εμπειρίας  από την Ε.Ι.Ο., θα πρέπει οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν , τα αποδεικτικά συμμετοχής τους  σε αγώνες ανοιχτής θάλασσας (crew list) ή βεβαιώσεις των διοργανωτών ομίλων  για  τα απαιτούμενα 1200 μίλια και την Βεβαίωσης Αθλητικής Εμπειρίας  που υπάρχει στο site συμπληρωμένη  με όλα τα παραπάνω στοιχεία.

Η  Ε.Ι.Ο. αφού ελέγξει  το ορθό των στοιχείων να εκδώσει  την Βεβαίωση Αθλητικής Εμπειρίας  την οποία πρέπει να καταθέσει κάθε ενδιαφερόμενος μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά στην Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στη σχολή προπονητών Ανοικτής Θαλάσσης, ενημερώνονται ότι, μαζί με τη αίτηση προς την Ε.Ι.Ο για την έκδοση της Βεβαίωσης Αθλητικής Εμπειρίας των απαιτούμενων (1200) μιλίων, θα πρέπει να καταθέσουν τουλάχιστον τρία φύλλα αγώνων  (crew list) από τρία  (3) διαφορετικά έτη, από αγώνες που αναφέρονται στην  αίτησή τους.

Η βεβαίωση εκδίδεται από την Ελληνική Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία, μετά από σχετική αίτηση των υποψηφίων.

Αγωνιστικά Νέα

7 – 14 July, La Grande Motte- France

Η Ελληνική Συμμετοχή

  • Ιορδάνης Πασχαλίδης – Πέτρος Κωνσταντινίδης , ΝΟΘ

Περισσότερα

05 – 09 Ιουλίου 2018
Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Μυτιλήνης

Αποτελέσματα

        
       
       

 

Οδηγίες Πλου

Προκήρυξη

Δήλωση Συμμετοχής

Υπεύθυνη Δήλωση Γονέα

3-11/7/2018 Sesimba – Portugal

Οι Ελληνικές συμμετοχές 

 420

  • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
  • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
  • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
  • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
  • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
  • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
  • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

470

  • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)

 

Περισσότερα

including the 2018 Bigoud RS:X U17 Windsurfing Championships

July 1st – 7th 2018, Steir Beach Penmarch, France

Οι Ελληνικές Συμμετοχές

  • Λεωνίδας Τσορντανίδης –Ν.Ο. Ανδρου
  • Αλέξανδρος Καλπογιαννάκης –Ν.Ο. Βουλιαγμένης
  • Χαράλαμπος Κόγιας-ΝΑΟΒΒ
  • Πέτρος Τσορντανίδης- Ν.Ο. Ανδρου

Περισσότερα

1 – 8 July 2018 , Gdynia- Polnd

Ελληνικές Συμμετοχές

  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ –Ν.Ο. Βουλιαγμένης
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ -ΝΟΘ
  • ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ – ΝΟΘ
  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΕΚΚΑ-ΝΟΠΦ

Περισσότερα

Προκηρύξεις - Αποτελέσματα
Αγώνων

Τα νέα των
Ομίλων


Πατήστε το σύνδεσμο για να μεταβείτε στην κεντρική σελίδα των ομίλων

Μία ακόμα πολύ μεγάλη επιτυχία για τον αθλητή του Ομίλου μας Αιμίλιο Μόνο στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Laser Radial, που διοργανώθηκε στη Ρόδο από 21 έως 24 Ιουνίου 2018. Περισσότερα

Να μην γίνει αυτοκινητόδρομος μεταξύ ομίλου και θάλασσας. Η απόφαση του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου για πεζοδρόμηση κατά τις προπονήσεις να συνεχίσει να ισχύει και να επεκταθεί με ιδιαίτερη δυνατότητα των ψαράδων να προσεγγίζουν τα σκάφη τους. Περισσότερα

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΑ 2018

Το Σαββατοκύριακο 2-3 Ιουνίου ο Ν.Ο.ΣΕΛΗΝΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ διοργάνωσε στον Όρμο Σεληνίων το Διασυλλογικό αγώνα ιστιοπλοΐας για μικρά σκάφη Optimist «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΑ 2018» προς τιμή του Ηγέτη της Ναυμαχίας της Σαλαμίνας. Περισσότερα

Το Δ.Σ. του Ν.Ο.ΣΠ. καλεί τα μέλη του σε τακτική Γενική Συνέλευση στο αμφιθέατρο της Αναργυρείου & Κοργιαλενείου Σχολής Σπετσών, τη Παρασκευή, 22 Ιουνίου 2018, και ώρα 20.00. Πρόσκληση

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το πανελλήνιο πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας μονοθέσιων ολυμπιακών κατηγοριών Laser std&rdl που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Τζιτζιφιών Καλλιθέας 23-27/5/18. Οι Ισιτοπλόοι του Ελληνικού Ναυτικού Ομίλου Αιγυπτιωτών κατέκτησαν τις κάτωθι θέσεις:

Ημερολόγιο Αγώνων

Για την αναλυτική προβολή των ημερολογίων παρακαλώ ακολουθήστε τους παρακάτω συνδέσμους.

Αγώνες εσωτερικού

< 2018 >
Ιούλιος
ΔεΤρΤεΠεΠαΣαΚυ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Αγώνες εξωτερικού

< 2018 >
Ιούλιος
ΔεΤρΤεΠεΠαΣαΚυ
      1
23
  • 2018 ILCA Youth World Championship

    Ολοήμερο
    03-07-2018-07-07-2018

    Organizing Authority: Yacht Club of Greece (YCG) and Nautical Athletic Club of Voula
    (NAOV) in conjunction with the International Lightning Class Association (ILCA) and Lightning Fleets 286 & 525
    Sailing Venue: NAOV, Bay of Voula, Voula, Greece

  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
4
  • 2018 ILCA Youth World Championship

    Ολοήμερο
    03-07-2018-07-07-2018

    Organizing Authority: Yacht Club of Greece (YCG) and Nautical Athletic Club of Voula
    (NAOV) in conjunction with the International Lightning Class Association (ILCA) and Lightning Fleets 286 & 525
    Sailing Venue: NAOV, Bay of Voula, Voula, Greece

  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
5
  • 2018 ILCA Youth World Championship

    Ολοήμερο
    03-07-2018-07-07-2018

    Organizing Authority: Yacht Club of Greece (YCG) and Nautical Athletic Club of Voula
    (NAOV) in conjunction with the International Lightning Class Association (ILCA) and Lightning Fleets 286 & 525
    Sailing Venue: NAOV, Bay of Voula, Voula, Greece

  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

6
  • 2018 ILCA Youth World Championship

    Ολοήμερο
    03-07-2018-07-07-2018

    Organizing Authority: Yacht Club of Greece (YCG) and Nautical Athletic Club of Voula
    (NAOV) in conjunction with the International Lightning Class Association (ILCA) and Lightning Fleets 286 & 525
    Sailing Venue: NAOV, Bay of Voula, Voula, Greece

  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

7
  • 2018 ILCA Youth World Championship

    Ολοήμερο
    03-07-2018-07-07-2018

    Organizing Authority: Yacht Club of Greece (YCG) and Nautical Athletic Club of Voula
    (NAOV) in conjunction with the International Lightning Class Association (ILCA) and Lightning Fleets 286 & 525
    Sailing Venue: NAOV, Bay of Voula, Voula, Greece

  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

8
  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

9
  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
10
  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
11
  • 2018 420 & 470 JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIP

    Ολοήμερο
    03-07-2018-11-07-2018

    Sesimba – Portugal

    Οι Ελληνικές συμμετοχές 

     420

    • Μ. ΠΑΠΠΑ- Μ. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΙΟΠ
    • Α. ΣΠΑΝΑΚΗ – Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΟΠ
    • ΟΔ. ΣΠΑΝΑΚΗΣ –Κ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΠ
    • Π. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ- Β. ΠΑΠΠΑΣ (ΙΟΠ –Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ)
    • Χ. ΜΑΡΙΝΟΥ- Χ. ΜΑΖΑΡΑΚΗ (ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ –Ν.Ο. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    • Κ.  ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ- Π. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ (ΝΟΘ- ΟΘΑ)
    • Χ. ΜΟΥΖΑΚΗΣ- Π. ΔΡΟΥΓΚΑΣ (ΝΟΤΚ)

    470

    • Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ –Μ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ( ΝΟΘ)
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
12
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
13
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
14
  • International Europe class Master & Youth EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018

    Ολοήμερο
    05-07-2018-14-07-2018

    5- 14  July 2018 , Circolo vela Argo -Italy. 

    Η Ελληνική Συμμετοχή

    • ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ- Ν.Ο. Καλαμακίου

    Περισσότερα

  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

15
  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

16
  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

17
  • 2018 Laser 4,7 Youth World Championship

    Ολοήμερο
    09-07-2018-17-07-2018

    Gdynia -Poland

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ   – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΜΕΛΙΝΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ ΓΚΑΡΗ  – ΝΟ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    • ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝΟΣ – ΣΕΑΝΑΤΚ
    • ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    • ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΜΠΗΣ – Ν.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    •  ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΓΙΑΛΗ – ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
    • ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
    • ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ – ΑΛΚΥΩΝ Ν.Ο. ΡΑΦΗΝΑΣ
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

18
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

19
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

20
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

21
  • 2018 Youth Sailing World Championships

    Ολοήμερο
    14-07-2018-21-07-2018

     14 -21 July 2018,  CORPUS CHRISTI – USA

    Οι Ελληνικές Συμμετοχές

    • RS:X: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ –Ν.Ο. Ανδρου
    • LASER RDL :ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗ – ΝΑΟ Βούλας

    Περισσότερα

22
23242526272829
3031     

Επιλεγμένα Videos

ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ

32.000+

Aθλητές και Aθλήτριες

155

Ναυτικοί Όμιλοι

16

Ολυμπιακά Μετάλλια

160

Παγκόσμια Μετάλλια

200

Ευρωπαϊκά Μετάλλια

Επίσημος Χορηγός

Χορηγός Εκδόσεων

Like our page

1500

Follow Us

1325

Watch Us

841

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ.

Κάνε την εγγραφή σου συμπληρώνοντας το email σου!

TOP