Hellenic Sailing Federation

Αθλητές -> Εθνικές Ομάδες

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Εθνικές Ομάδες 2009

    Ολυμπιακές Κατηγορίες   Διεθνείς κατηγορίες
    470 Ανδρών Καμπουρίδης Παναγιώτης – Ωρολογάς Γεράσιμος
    Μάντης Παναγιώτης – Καγιαλής Παύλος
      4,7 Βαλμάς – Βλουτής Ανδριανός
    Διδασκάλου Στέλιος
    Γκαρής Γρηγόρης
    Χριστοφής Ιωάννης
    Νικολάκης Κωνσταντίνος
    Ασπράκης Γιώργος
    470 Νέων Ανδρών Σταύρου Μιχάλης – Παπαδόπουλος Ευστάθιος
    Νεοκλαράς Μακάριος – Τσάνγκ Ορέστης
      4,7 Κορίτσια Πυλορώφ Ελισάβετ
    Σίνα Σοφία
    Πάσχου Γεωργία
    Θεοχάρη Σταυρούλα
    Γιαννακούδη Δανάη
    Σκούρτη Βαλεντίνη
    470 Εφήβων Παπουτσόγλου Βασίλης – Δρούγκας Ακύλας
    Τοσίδης Λάζαρος – Χατζηγιάννης Μανώλης
      Radial Εφήβων Χρυσός Νικόλαος
    Κάτσιος Αλέξης
    Κωστομοίρης Γιώργος
    Μπεγίνας Ιωάννης
    Ρούσσης Γιάννης – Μάριος
    Μελίγδης Σωτήρης
    470 Γυναικών Οικονόμου Άνθεμις – Τσιγαρίδη Όλγα
    Σαμπάτη Μαρία Νεφέλη – Παπαδοπούλου Σοφία
      Radial Ανδρών Μιχαήλ Αριστείδης
    Θεοδωράκης Δημήτρης
    Κιουρτζής Αλέξανδρος
    470 Νεανίδων Βουλγαράκη Μαρία – Πάσχου Δανάη
    Ζήση Γλυκερία – Ζήση Δήμητρα
      420 Ανδρών Αγοραστός Χρήστος - Πουλόπουλος Κώνσταντίνος
    Καρυστιναίος Γεώργιος - Καλαφάτης Νικόλαος
    FINN Ανδρών Δραγούτσης Αλέξανδρος
    Χατζηπαυλής Ηλίας
      420 Εφήβων Μπακατσίας Αλέξανδρος/Τριαντάφυλλος – Μπακατσιάς Ανδρέας/Αντώνης
    Τσιμπουκέλης Αντώνιος – Καρώνης Γεώργιος
    Ουκλέρογλου Λουκάς – Ζωγράφος Γρηγόρης
    FINN Νέων Ανδρών Ράρης Αλέξανδρος
    Τσότρας Αντώνης
      420 Γυναικών Παπαγιαννάκου Νεφέλη – Φραγκιαδάκη Σταματία
    Παγίδα Δήμητρα – Ξηραδάκη Πωλίνα
    Laser Ανδρών Μπουγιούρης Αντώνης
    Χειμώνας Ευάγγελος
      420 Νεανίδων Καϊτατζίδου Κατερίνα – Δήμου Ειρήνη
    Φαράκου Έλενα – Αναστασάκου/Παρασκευοπούλου Κατερίνα
    Κατσιμίχα Αικατερίνη – Βρετού Κορίνα
    Laser Νέων Ανδρών Μιτάκης Ιωάννης
    Θεοδοσιάδης Λάζαρος
      Optimist -> Παγκόσμιο Καββάς Αλέξανδρος
    Σαρρή Πολυξένη
    Υφαντής Γιάννης
    Οικονομίδης Κων/νος
    Καραμπασόγλου Βασίλης
    Laser Γυναικών Κραβαριώτη Βιργινία
    Βλάχου Μαρία
      Optimist -> Ευρωπαϊκό Δρόσου Μαρία
    Παππάς Ανδρέας
    Μάγκουρας Αλέξανδρος
    Μουστακαριάς Γιάννης
    Ξηνταράκος Γιάννης
    Δρούγκα Εβελίνα
    Γκαρή Αναστασία
    Laser Νέων Γυναικών Μπάτση Γεωργακοπούλου Ερμιόνη
    Ψωμά Αντωνία
         
    RS:X Ανδρών Κοκκαλάνης Βύρωνας
    Καραγιώργος Γιώργος
         
    RS:X Νέων Ανδρών Βλαχάκης Δημήτρης
    Καμπάς Θησέας
         
    RS:X Γυναικών Σκαρλάτου Αγγελική      
    RS:X Νέων Γυναικών Δάβρου Αναστασία
    Καραγιώργου Ευαγγελία
         
    RS:X Εφήβων Οικονομίδης Λεωνίδας
    Καπόνε-Δούμας Ιάκωβος
         
    RS:X Νεανίδων Αντωνάτου Χαραλαμπία
    Καβαδία Ειρήνη
         
    49er Ανδρών Σωτηρίου Στυλιανός – Παναγιωτίδης Αλφόνσο
    Δήμου Διονύσης – Πατενιώτης Μιχάλης
         
    STAR Παπαθανασίου Αιμίλιος – Στυλιανός Γιώργος
    Τσουλφάς Θεόδωρος – Λουδάρος Ιάκωβος