Hellenic Sailing Federation

Αθλητές -> Εθνικές Ομάδες

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Εθνικές Ομάδες 2010

     

    Ολυμπιακές Κατηγορίες   Διεθνείς κατηγορίες
    470 Ανδρών Μάντης Παναγιώτης - Καγιαλής Πάυλος (Ι.Ο.Π. - Ν.Ο.Κ.Β.)
    Καμπουρίδης Παναγιώτης - Ωρολογας Γεράσιμος (Ν.Ο.Ε.)
    Μηλαίος Μιχάλης - Παπαδόπουλος Ανδρέας (Ν.Ο.Κ.Β./Ν.Ο.Θ.)
      4,7 Εφραιμίδης/Συνοδινός Παναγιώτης (Ν.Ο.Β.)
    Μαυρογιώργης Χαράλαμπος (Ν.Ο.Β.)
    Μάγγουρας Αλέξανδρος (Ι.Ο.Π.)
    Γκαρής Γρηγόρης (Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ)
    Χριστοφής Ιωάννης (Ν.Α.Ο.ΕΛΛ.ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ)
    Βαμβακούρας Θοδωρής (Ν.Ο.Β.)
    470 Νέων Ανδρών Παπουτσόγλου Βασίλης - Δρούγκας Ακύλας (Ι.Ο.Π.)
    Σταύρου Μιχάλης - Παπαδόπουλος Ευστάθιος (Ι.Ο.Α.ΘΑ - Ν.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ)
      4,7 Κορίτσια Φακίδη Αθανασία (Ο.Σ.Φ.Π.)
    Γιαννακούδη Δανάη (Ν.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ)
    Καραχάλιου Βασιλεία (Ν.Ο.Κ.Β.)
    Πετρακοπούλου Μαρίνα (Ν.Ο.Ε.)
    Πάσχου Γεωργία (Ι.Ο.Π.)
    Σταματελάτου Αγγελική (Α.Ν.Ο.Γ.)
    470 Εφήβων Μπακατσιάς Τριαντάφυλλος – Μπακατσιάς Ανδρέας (Ν.Ο.Τ.Κ.)
    Τσιμπουκέλης Αντώνης – Καρώνης Γιώργος (Ν.Ο.Τ.Κ.)
      Radial Εφήβων Σερράος Απόστολος (Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    Βαλμάς/Βλουτής Ανδριανός (Ι.Ο.Π.)
    Νικολάκης Κωνσταντίνος (Ι.Ο.ΠΟ.Ρ)
    Λεούσης Χρήστος (Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ)
    Αντωνίου Δημήτρης (Ν.Α.Ο.ΕΛΛ.ΙΠΠΟΛΑΜΠΟΣ)
    Σπάσος Αλέξανδρος (Ν.Ο.Θ.)
    470 Γυναικών Κυρανάκου Αφροδίτη - Παπαδοπούλου Σοφία (Ο.Σ.Φ.Π./Ν.Ο.Κ.Β.)
    Κραβαριώτη Βιργινία - Τσιγαρίδη Όλγα (Ε.Ν.Ο.Α.)
      Radial Ανδρών Μελιγδής Σωτήρης (Ν.Ο.Κ.)
    Μπεγίνας Ιωάννης (Ν.Ο.Θ.)
    Ασπράκης Γιώργος (Ν.Ο.Β.)
    470 Νεανίδων Βουλγαράκη Μαρία - Πάσχου Δανάη (Ι.Ο.Π. - Ν.Α.Ο.Ε.Φ.)
    Ξηνταράκου Βρεττή - Σκορδίλη Μαριάνθη (Ν.Ο.Ε.)
      420 Ανδρών Μπακατσιάς Φραντζέσκος - Ευάγγελος Χριστόπουλος Τιμογιάννακης (Ν.Ο.τ.Κ./Ι.Ο.ΠΟ.Ρ)
    Καββάς Αλέξανδρος - Καββάς Γιώργος (Ν.Ο.Ε.)
    FINN Ανδρών Μιτάκης Ιωάννης (Ι.Ο.Π.)
    Κοτσοβός Παναγιώτης (Ν.Ο.ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ)
      420 Εφήβων Ουλκέρογλου Λουκάς - Ζωγράφος Γρηγόρης (Ο.Σ.Φ.Π.)
    Καζάτζης Κωνσταντίνος - Χαμεζόπουλος Σάββας (Ν.Ο.Θ.)
    Ζωγράφος Κωνσταντίνος - Κοντάκης Βασίλης (Ο.Σ.Φ.Π.)
    FINN Νέων Ανδρών Τσότρας Αντώνης (Ν.Ο.Π.Φ.)
    Κατσιμίδης Αναστάσιος (Ι.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
      420 Γυναικών Παπαγιαννάκου Μαρία/Νεφέλη - Αναστασάκου/Παρασκευοπούλου Κατερίνα (Ν.Ο.Τ.Κ.)
    Τσιριτάκη Ευφροσύνη - Μαζαράκη Ελισάβετ (Ν.Ο.Τ.Κ./Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    Laser Ανδρών Χειμώνας Ευάγγελος (Ι.Ο.Π.)
    Μπουγιούρης Αντώνης (Ν.Α.Ο.ΕΛΛ. Ιππόκαμπος)
      420 Νεανίδων Φαράκου Ελένη - Δήμου Ειρήνη (Ο.Σ.Φ.Π./Ι.Ο.Π.)
    Δρόσου Μαρία - Κουτσουμπού Φωτεινή (Ι.Ο.Π.)
    Στεφανουδάκη Δέσποινα - Κλωναρίδου Ραφαηλίνα (Ν.Ο.Θ.)
    Laser Νέων Ανδρών Χρυσός Νικόλαος (Ι.Ο.Π.)
    Κάτσιος Αλέξης (Ν.Ο.Ν.ΜΑ)
      Optimist -> Παγκόσμιο (Δικαίωμα συμμετοχής) Βαρδαλή Εύα (Ι.Ο.Π.)
    Καραβία Εργίνα (Ο.Σ.Φ.Π.)
    Παπαπαναγιωτάκης Φοίβος (Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    Καντίνης Γιώργος (Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    Ξενέλλης Άρης (Ν.Ο.Κ.Β.)
    Laser Εφήβων Ρούσσης Γιάννης Μάριος (Ν.Ο.Ε.)
      Optimist -> Ευρωπαϊκό Δρούγκα Ευαγγελία (Ι.Ο.Π.)
    Γκαρή Αναστασία (Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ)
    Οικονομίδης Κωνσταντίνος (Ν.Ο.Κ.Β.)
    Ταβουλάρη Αικατερίνη (Ι.Ο.Π.)
    Φλωρεντίν Φαίδωνας (Ι.Ο.ΠΟ.Ρ)
    Καλόφωνος Γιώργος (Ν.Ο.ΛΟΥΤΣΑΣ)
    Μαζαράκης Γρηγόρης (Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ)
    Laser RDL Γυναικών Βλάχου Μαρία (Ν.Ο.Π.Φ)
    Αγραφιώτη Άννα (Ν.Ο.Π.Φ.)
      RS:X Εφήβων (8.5m2) Οικονομίδης Λεωνίδας (Ν.Ο.Κ.Β.)
    Ζιντζόβας Αλέξανδρος (Ν.Α.Ο.Β.Β)
    Laser RDL Νέων Γυναικών Θεοχάρη Σταυρούλα (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
    Λαλιώτη Αλεξάνδρα (Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ)
      RS:X Παίδων (8.5m2) Δούκας Στρατής (Ν.Ο.Β.)
    Καλαφάτης Νικόλαος (Ν.Ο.Κ.Β.)
         
    Laser RDL Νεανίδων Παπουτσή Μαρία-Αλεξάνδρα (Ν.Ο.Αταλάντης)
    Σίνα Σοφία (Ν.Ο.Κ.Β)
         
    RS:X Ανδρών Κοκαλάνης Βύρωνας (Α.Ν.Ο.Σ.Μ)
    Λεονέττης Στέφανος (Ν.Ο.Κ.Β.)
         
    RS:X Νέων Ανδρών Καμπάς Θησέας (Ι.Ο.Π.)
    Χρηστοφής Αντώνιο (Ν.Α.Ο.Β.Β.)
         
    RS:X Γυναικών Σκαρλάτου Αγγελική (Ν.Ο.Κ.Β)
    Αντωνάτου Χαραλαμπία (Ν.Α.Ο.Β.Β.)
         
    RS:X Νέων Γυναικών Καραγιώργου Ευαγγελία (Ν.Ο.Κ.Β.)      
    Match Race "Μπεκατώρου Σοφία (Ν.Ο.Τ.Κ)
    Μαντζαράκη Ευτυχία ( Ν.Ο.Β.)
    Οικονομοπούλου Ερμιόνη ( Ν.Ο.Β)
         
    49er Ανδρών Δήμου Διονύσης - Πατενιώτης Μιχάλης (Ν.Ο.Κ.Β.- Ν.Α.Ο.Β.Β.)
    Σωτηρίου Στυλιανός - Παναγιωτίδης Αλφόνσο (Ι.Ο.Π. - Ν.Ο.Β.)
         
    STAR Παπαθανασίου Αιμίλιος - Δραγούτσης Αλέξανδρος (Ο.Σ.Φ.Π.- Ο.Θ.Α.)
    Τσουλφάς Θεόδωρος - Γεωργάς Ιωάννης (Ι.Ο.Π. - Ν.Α.Ο.Β.)
         

     

    >