Hellenic Sailing Federation

Αθλητές -> Εθνικές Ομάδες

 
     
 
 
 

 

ΠαγκόσμιαΝέα

I.S.A.F.

Διεθνής Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    EUROSAF

    Ευρωπαϊκή Ιστιοπλοϊκή Ομοσπονδία
  • Ενημέρωση
  •  

    Τελευταία Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 420

    12/4 - 17/4/2014
    Ν.Ο. Πάρου

    Αποτελέσματα

     

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Optimist

    12/4 - 16/4/2014
    Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.

    Αποτελέσματα

     

     

     

     

     

     

     

    Εθνικές Ομάδες 2012

     

    470 Ανδρών 1οι Μάντης Παναγιώτης - Καγιαλής Πάυλος Ι.Ο.Π. - Ν.Ο.Κ.Β.
    2οι Καμπουρίδης Παναγιώτης - Παπαδόπουλος Ευστάθιος Ν.Ο.ΕΛΛΑΔΟΣ- Ν.Ο.ΜΥΚΟΝΟΥ

     

      STAR 1οι Παπαθανασίου Αιμίλιος - Τσότρας Αντώνης Ο.Σ.Φ.Π.- Ν.Ο.Π.Φ.
    2οι Βογιατζής Γιώργος - Κυριακίδης Στέλιος Ν.Ο.Π.Φ.
    470 Νέων Ανδρών 1οι Τσιμπουκέλης Αντώνης - Μπακατσιάς Αλέξανδρος Ν.Ο.Τ.Κ.

     

      49er 1οι Δήμου Διονύσης - Πατενιώτης Μιχάλης Ν.Ο.Κ.Β.- Ν.Α.Ο.Β.Β.
    2οι Σωτηρίου Στυλιανός - Παναγιωτίδης Αλφόνσο Ι.Ο.Π. - Ν.Ο.Β.
    470 Γυναικών 1ες Κραβαριώτη Βιργινία - Παπαδοπούλου Σοφία Ε.Ν.Ο.Α. - Ν.Ο.Κ.Β.
    2ες Παγίδα Δήμητρα - Πάσχου Δανάη Ι.Ο.Π. - Ν.Α.Ο.Ε.Φ.

     

      RS:X Ανδρών 1ος Κοκκαλάνης Βύρωνας Ν.Ο.Τ.Κ.
    2ος Φράγκος Γιώργος Ν.Α.Ο.Β.Β.
    Finn ανδρών 1ος Μιτάκης Ιωάννης Ι.Ο.Π.
    2ος Δραγούτσης Αλέξανδρος Ο.Θ.Α.

     

      RS:X γυναικών 1η Σκαρλάτου Αγγελική Ν.Ο.Κ.Β
    2η Αντωνάτου Χαραλαμπία Ν.Α.Ο.Β.Β
    Finn Νέων ανδρών 1ος Σοφίτσης Δημήτρης Ν.Ο.Θ.

     

      RS:X Νέων ανδρών 1ος Ζηντζόβας Αλέξανδρος Ν.Α.Ο.Β.Β
    2ος Δούκας Στρατής Ν.Ο.Β.
    Laser RDL Γυναικών 1η Καραχάλιου Βασιλεία Ν.Ο.Κ.Β.
    2η Βλάχου Μαρία Ν.Ο.Π.Φ.

     

      Optimist Ευρωπαϊκό 1ος Κερκούλας Δικαίος Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
    2ος Παναγιωτίδης Τάσος Ν.Ο.Θ.
    3ος Πουσμπούρης Γιώργος Ν.Ο.Κ.Β.
    4ος Γουργιώτης Βασίλης Ι.Ο.Π.
    5η Λάλιζα Δανάη Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ
    6η Αθανασοπούλου Χρυσή Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
    7η Ζαράνη Σταυρούλα Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
    Laser RDL Νέων Γυναικών 1η Αντωνία Ψωμά Ν.Ο.Θ.
    2η Θεοχάρη Σταυρούλα Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ

     

      Optimist Παγκόσμιο 1ος Καραδήμας Γιώργος Ν.Ο.Τ.Κ.
    2ος Αθανασόπουλος Τέλης Ν.Α.Ο.ΒΟΥΛΑΣ
    3ος Πατέλης Νικόλαος Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
    4ος Χουσιαδάς Κωνσταντίνος Οδυσσέας Ν.Α.Ο.ΒΟΥΛΑΣ
    5η Γκαρή Αναστασία Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ
    Laser RDL νεανίδων 1η Σαρίδου Νίκη Ν.Α.Ο.Κ.Θ.
    2η Δέλλιου Φανή Ν.Ο.Θ.

     

      420 ανδρών 1οι Καββάς Αλέξανδρος - Καββάς Γιώργος Ν.Ο.Ε.
    2οι Ζενετζιδάκης Καραγιάννης Μιχάλης - Κοντάκης Βασίλης
    Laser STD Ανδρών 1ος Χειμώνας Ευάγγελος Ι.Ο.Π.
    2ος Μπουγιούρης Αντώνης Ν.Α.Ο.ΕΛΛ. ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ

     

      420 Εφήβων 1οι Ο.Σ.Φ.Π.Μπακατσιάς Φραντζέσκος - Χριστόπουλος Τιμογιαννάκης Ευάγγελος Ν.Ο.Τ.Κ.
    2οι Ανδρέου Γιάννης - Μπάρτζης Κωνσταντίνος Ι.Ο.ΠΟ.Ρ.
    3οι Μουστακαριάς Ιωάννης - Κανακάρης Ανδρέας Ν.Ο.Τ.Κ.

     

    Laser STD Νέων ανδρών 1ος Κάτσιος Αλέξης Ν.Ο.Ε.Θ.
    2ος Χρυσός Νικόλαος Ι.Ο.Π.
      420 Γυναικών 1ες Γεωργακοπούλου Ελευθερία - Μωραϊτου Μαριέτα Ι.Ο.ΠΟ.Ρ
    2ες Δρόσου Μαρία - Κουτσουμπού Φωτεινή Ι.Ο.Π.

     

    Laser 4.7 Παίδων 1ος Στάθης Ερρίκος Ν.Ο.ΑΙΓΙΝΑΣ
    2ος Φλωρεντίν Φίλιππος Ι.Ο.ΠΟ.Ρ
    3ος Καντίνης Γιώργος Ν.Ο.ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
    4ος Μαστραντωνάκης Γεώργιος Ε.Ν.Ο.Α.

     

      420 νεανίδων 1ες Σαρρή Πολυξένη - Πίκιου Σαμπίνα Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ
    2ες Μπόζη Μαρία - Πασσά Άννα Ν.Ο.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    3ες Οτταβιάνι Γιασμίν - Φαράκου Ελένη Ο.Σ.Φ.Π.
    Laser 4.7 κορασίδων 1η Φακίδη Αθανασία Ο.Σ.Φ.Π.
    2η Καρακιαούρη Μαρία Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ
    3η Βουχάρα Νικολέτα Ι.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ
    4η Χατζηδημητρίου Χρυσάνθη Ι.Ο.Π.

     

         
    Laser RDL ανδρών 1ος Εφραιμίδης Συνοδινός Παναγιώτης Ν.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
    2ος Μαυρογεώργης Χαράλαμπος Ν.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

     

         
    Laser RDL εφήβων 1ος Χριστοφής Ιωάννης Ν.Α.Ο.ΕΛΛ.ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ
    2ος Δραγατίδης Βασίλειος Ν.Ο.ΑΚ.ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ