Loading...

Εθνικές Ομάδες

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΑ (Ε-Ν U18/Π-Κ U16)                            

  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  - (U16) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - (U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                                                                                                      

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (Ε-Ν U18/Π-Κ U16)                        

  • ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΜΠΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ - Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.
  • ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  • ΧΡΟΥΝΕΒΕΧΕΝ ΓΑΒΡΙΕΛΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΠΟΡΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΔΙΑΚΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΣ
  • ΚΑΛΙΠΙΤΣΙΔΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ- (Π-Κ U16) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΕΛΙΖΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ                                                                         

  • ΠΟΡΤΟΣΑΛΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
  • ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
  • ΒΟΜΒΥΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
  • ΓΚΙΖΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΛΑΔΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  • ΤΟΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΑΣ
  • ΣΕΧΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

                                                                                                                                 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

  • ΓΟΥΙΝΤΕΡΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΝΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΓΟΥΙΝΤΕΡΣ ΑΛΕΞΙΑ ΙΩΑΝΝΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΚΕΡΚΕΖΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΓΚΙΚΑ ΕΡΜΙΟΝΗ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ     (Α - ΝΑ-ΝΓ U19/Ε-Ν U17)                            

  • ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ - (Α) - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - (Α) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΠΑΠΠΑ ΜΕΛΙΝΑ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΔΕΔΕΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • ΚΑΤΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - (Ε-Ν U17) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - (Ε-Ν U17) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - (Ε-Ν U17) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΓΩΓΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ - (Ε-Ν U17) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ - (Ε-Ν U17) - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΛΕΙΩ - (Ε-Ν U17) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ  TECHNO 293   (Ε-Ν U17/Π-Κ U15) 

  • ΑΝΤΩΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  - (Ε-Ν U17) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ - (Ε-Ν U17) - ΚΕΚΡΩΨ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΕΙΟΥ
  • ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - (Ε-Ν U17) - ΚΕΚΡΩΨ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΕΙΟΥ
  • ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ -ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - (Ε-Ν U17) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ - (Π-Κ U15) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ - (Π-Κ U15) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ  - (Π-Κ U15) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ   TECHNO 293 PLUS  (Α - ΝΑ-ΝΓ U19/Ε-Ν U17)                            

  • ΠΟΝΤΙΦΙΞ ΔΑΝΑΗ  - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΖΑΝΑΡΑΣ ΦΙΝΕΑΣ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΑΡΙΝΑ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
  • ΚΩΣΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΚΕΚΡΩΨ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΕΙΟΥ
  • ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - (Α) - ΚΕΚΡΩΨ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΡΩΠΕΙΟΥ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - (ΝΑ-ΝΓ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΑ

  • ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ – (Π) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – (Π) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

  • ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - (Ε)  - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

  • ΚΟΥΚΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  -(Ε)  - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΑΣ

  • ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – (Π) - ΑΛΚΥΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

  • ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - (Ε)  - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΛΕΣΙ


ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  - (Κ) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 

  • ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ- (Ν) - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ ΣΠΑΤΩΝ

  • ΜΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ – (Ν) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΑΣ 

  • ΜΠΟΥΓΑΤΙΩΤΗ ΤΑΤΙΑΝΗ – (Κ) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ -ΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  • ΦΑΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  • ΤΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • ΚΥΡΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

     

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ -ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

  • ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ- ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΝΑ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ- ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

  • ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

  • ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΚΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  • ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ν.Ο. Βουρκαρίου Σαλαμίνας
  • ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- Ομιλος Φίλων Θαλάσσης
  • ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- Ι.Ο. Πατρών
  • ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- Ν.Ο. Αρτέμιδας Σπάτων
  • ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΑΝΟ Γλυφάδας
  • ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ν.Ο. Αρτέμιδας Σπάτων
ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ- Ν.Ο. Καλαμακίου
  • ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- Ν.Ο. Αρτέμιδας Σπάτων
  • ΒΑΓΙΟΥ ΖΩΗ- Ι.Ο. Ηρακλείου
  • ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- Ν.Α.Ο. Μάτι 
  • ΚΡΙΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΕΖΑ- ΣΕΑΝΑΔ Περάματος
  • ΣΙΓΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- Ν.Ο. Λακωνίας

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ -ΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

  • ΦΑΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

  • ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

  • ΤΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

  • ΚΥΡΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

     

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ -ΣΕΡΑΦΕΙΜ

  • ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

  • ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΜΠΟΖΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΝΑ

  • ΣΠΑΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΤΣΟΥΛΦΑ ΑΙΜΙΛΙΑ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ

  • ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

  • ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

  • ΚΟΓΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

  • ΔΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Παναγιώτης Καμπουρίδης – Στυλιανός Νούτσος Ν.Ο.Ε./Ο.Σ.Φ.Π.

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 PLUS ΑΓΟΡΙΑ

  • ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 PLUS ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΙΚΗ
  • ΚΩΣΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 ΑΓΟΡΙΑ

  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
  • ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ TECHNO293 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • ΠΟΝΤΙΦΗΞ ΔΑΝΑΗ
  • ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΑΡΙΝΑ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ -ΤΣΟΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • Βύρωνας Κοκκαλάνης Ν.Α.Ο.Β.Β.

  • Αλέξανδρος Καλπογιαννάκης Ν.Ο.Β.

  • Λεωνίδας Τσορτανίδης Ν.Ο. Ανδρου



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Αικατερίνη Δίβαρη Ν.Α.Ο.Β.Β.

 

 

 

 

 

 

Εθνική ομάδα για Παγκόσμιο Πρωτάθλημα OPTIMIST 2019

  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χαλκίδας
  • ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- Όμιλος Φίλων Θαλάσσης
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΓΟΥΙΝΤΕΡΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ - Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου

Εθνική ομάδα για Ευρωπαϊκό  Πρωτάθλημα OPTIMIST 2019

  • ΜΠΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Αίγινας
  • ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ- Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας
  • ΚΥΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας
  • ΓΚΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-Ναυτικός  Όμιλος Παλαιού Φαλήρου
  • ΚΕΡΚΕΖΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Γλυφάδας

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ     (A/ΝΑ U19/Ε U17)                                      

  • ΚΥΡΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - (Α) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  • ΜΠΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - (Α)  - Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.
  • ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  - (ΝΑ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  • ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - (ΝΑ U19) - ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  • ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - (Ε U17) - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
  • ΒΕΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - (Ε U17) - ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Βασιλεία Καραχάλιου Ι.Ο.Π.

  • Αθανασία Φακίδη Ν.Ο.Β.

  • Ναταλία Ταμβακίδου Ν.Ο.Θ.

  • Αμαλία Προβελεγγίου Ν.Ο. Δελφινάριο.

  • Ανδριάνα Χίλιου Ν.Α.Ο. Μάτι

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Δημήτριος Παπαδημητρίου Ν.Ο.Β

  • Αντώνιος Μπουγιούρης Ν.Ο.Π.Φ.

  • Πάτροκλος – Θεόδωρος Τσαραμύρσης Ι.Ο.Π.

  • Αναστάσιος Παναγιωτίδης Ν.Ο.Θ.

  • Λεωνίδας Αλυγιζάκης Ι.Ο.Π.

  • Αιμιλιανός Μόνος Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.

  • Μάριος Καραδήμας Σ.Ε.Α.Ν.Α.Τ.Κ.

 

 

 

 

 

 

LASER 4.7 ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 2019

  • ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-Ναυταθλητικός Όμιλος Ειρήνης Φιλίας
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- Ναυτικός Όμιλος Καλαμακίου
  • ΓΛΥΝΟΣ ΗΛΙΑΣ-Αλκυών Ναυτικός Όμιλος Ραφήνας
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Μάτι Αττικής
  • ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Ηρακλείου
  • ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-Ναυτικός Όμιλος Βόλου & Αργοναύτες
  • ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- Ναυταθλητικός Όμιλος Ειρήνης Φιλίας

LASER 4.7 ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2019

  • ΜΠΑΛΛΙΟΥ ΡΟΖΕΤ- Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης
  • ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ- Όμιλος Φίλων Θαλάσσης
  • ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- Σ.Ε.Α.Ν.ΑΤ.Κ.
  • ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ-Ναυτικός Όμιλος Ακτής Θερμαϊκού
  • ΒΛΑΧΑΚΗ ΒΑΣΩ-Ναυταθλητικός  Όμιλος Γαζίου Κρήτης
  • ΜΠΙΛΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΛΠΙΔΑ- Ναυτικός Όμιλος Άγιοι Απόστολοι
  • ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΕΛΙΖΑ-Ναυτικός Όμιλος Άνδρου
  • ΜΠΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ-Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Ιωάννης Μιτάκης Ν.Ο.Ε.

  • Αντώνιος Μανωλάκης Ν.Ο.Ε

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

  • Παναγιώτης Καμπουρίδης – Στυλιανός Νούτσος Ν.Ο.Ε./Ο.Σ.Φ.Π.

 

 

 

 

 

 

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • Παναγιώτης Μάντης – Παύλος - Σεραφείμ Καγιαλής Ι.Ο.Π./Ν.Ο.Κ.Β.

  • Βασίλειος Παπουτσόγλου – Ιωάννης Ορφανός Ι.Ο.Π.



ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • Μαρία Μπόζη – Ραφαηλία Κλωναρίδου Ν.Ο.Θ.

 

 

 

 

 

 

ΑΓΟΡΙΩΝ

  • ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΔΕΔΕΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
  • ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

  • ΠΑΠΠΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ- ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΓΩΓΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ